Бебі картоплею від полтавського виробника зацікавилися ресторатори

Бебі картоплею від полтавського виробника зацікавилися ресторатори
Новини агробізнесу України
12:21, 26 январь 2021
367
0
Український виробник бебі моркви, ТОВ «Полтава-сад», розширив асортимент продукції фасованої, митої дрібної картоплею для швидкого приготування Baby Lou, - передає East-fruit. Про це повідомив Віталій Штанько, директор «Полтава-сад».

«Ми вже кілька років вирощуємо, моєму, шліфуємо і фасуємо спеціальну дрібну, так звану бебі морква, яку продаємо під торговою маркою« Моркішка », - розповів підприємець в коментарі AgroTimes. - З таким же настроєм приступили і до виробництва бебі картоплі. Це не відходи виробництва, так звана «свиняча» картопля. Це спеціально вирощений дрібну картоплю смачних сортів, доопрацьований і розфасований для зручного споживання. Її можна запікати, варити, смажити, використовувати в різних стравах », - додав підприємець.


Як зазначає Віталій Штанько, новий вид продукції купують не тільки кінцеві споживачі для приготування вдома, їм також зацікавилися ресторатори.

Джерело та фото: east-fruit
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter
Коментарії (0)Топ категорії
З Держземкадастру тепер можна отримати електронний витяг З Держземкадастру тепер можна отримати електронний витяг
На порталі “Публічна кадастрова карта України” (map.land.gov.ua) вже можна отримати 17 адміністративних послуг онлайн,...
04.02.21
6 431
0
Як продати земельний пай після відкриття ринку землі та на 100% зробити це правильно Як продати земельний пай після відкриття ринку землі та на 100% зробити це правильно
З 1 липня 2021 року кожен український громадянин матиме можливість продати свою земельну ділянку. Українські юристи...
15.02.21
4 520
0

Тут якась реклама. Може буде Ваша аграрної тематики