Український виробник бебі моркви розширив асортимент - картопля Baby Lou

Бебі картоплею від полтавського виробника зацікавилися ресторатори

Бебі картоплею від полтавського виробника зацікавилися ресторатори
12:21, 26 январь 2021
563
0
Український виробник бебі моркви, ТОВ «Полтава-сад», розширив асортимент продукції фасованої, митої дрібної картоплею для швидкого приготування Baby Lou, - передає East-fruit. Про це повідомив Віталій Штанько, директор «Полтава-сад».

«Ми вже кілька років вирощуємо, моєму, шліфуємо і фасуємо спеціальну дрібну, так звану бебі морква, яку продаємо під торговою маркою« Моркішка », - розповів підприємець в коментарі AgroTimes. - З таким же настроєм приступили і до виробництва бебі картоплі. Це не відходи виробництва, так звана «свиняча» картопля. Це спеціально вирощений дрібну картоплю смачних сортів, доопрацьований і розфасований для зручного споживання. Її можна запікати, варити, смажити, використовувати в різних стравах », - додав підприємець.


Як зазначає Віталій Штанько, новий вид продукції купують не тільки кінцеві споживачі для приготування вдома, їм також зацікавилися ресторатори.

Джерело та фото: east-fruit
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter
Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
23 824
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
16 772
0