FieldBI та Skok Agro домовились про співпрацю

FieldBI та Skok Agro домовились про співпрацю
Новини агробізнесу України
11:33, 26 январь 2021
471
0
Компанія Філдбіай, розробник системи для ефективного управління землями сільськогосподарського призначення «Електронний землевпорядник FieldBI», підписала договір про співпрацю з компанією Skok Agro - українським виробником твердомірів ґрунту, автоматичних пробовідбірників «Ромашка», яка виконує на замовлення виробництво систем метеомоніторингу для самохідних обприскувачів, та встановлення модульних метеостанцій. Відтепер асортимент послуг Skok Agro поповнився і інформаційною системою «Електронний землевпорядник FieldBI».Директор та співзасновник FieldBI Євген Кугук наголосив, що «унікальна багаторічна експертиза компанії Skok Agro та особисто Сергія Скока, безсумнівно підсилить якість розповсюдження інформаційної системи Україною. Крім того, ми отримали досвідченого консультанта та знавця у галузі аналізу ґрунтів, що допоможе нам у розробці нових програмних продуктів».

«Діджиталізація сільського господарства – єдиний шлях для України в майбутньому здобувати лідерські позиції на світових ринках. Сьогодні кожен фермер має зрозуміти, що підвищення економічної ефективності полягає в оптимізації використання наявних ресурсів, в тому числі і земельних активів. А напередодні відкриття ринку землі, це питання стає все більше актуальним, адже ймовірність отримання кредитів, в тому числі і для викупу цієї самої землі, збільшується в рази, якщо на підприємстві встановлена система управління земельним банком «Електронний землевпорядник FieldBI», - зазначив Сергій Скок, директор Skok Agro.


Джерело та фото: fieldbiua
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter
Коментарії (0)


Топ категорії
Українським аграріям готують величезні штрафи Українським аграріям готують величезні штрафи
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
12 004
0
В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї
Оформляти ФОП і декларувати доходи змусять жителів сіл, які не здали в оренду свої земельні ділянки, а обробляють їх...
04.04.21
8 327
0