Маш - нова перспектива бобових культур!

Маш - нова перспектива бобових культур!
10:51, 21 январь 2021
459
0
Маш — рідкісний вид бобової рослини азіатського походження, який з успіхом можна вирощувати в якості харчової, овочевої і кормової культури.

Боби мунга (так ще називають дану культуру) посухостійкі і не потребують великої кількості води. Досить 600-1000 мм опадів у рік. Що дуже актуально в нинішній час.

До ґрунтів рослина також не має підвищених вимог, але найкраще росте на добре осушеному суглинку або супіску (рН 5-8). Стійкий маш й до засолених ґрунтів, особливо невибаглива культура.

Незважаючи на всі переваги та невибагливість, щодо умов вирощування до технологічної карти потрібно обов’язково включити інокулянти. Ризоактив Бобові від компанії BioNorma забезпечать формування активних бульбочок, що підвищують активність фіксації азоту, який в подальшому забезпечить краще живлення та розвиток.

Величезний ринок збуту, тренд на здорове харчування в світі, а також здатність бобових відроджувати родючість ґрунту, є причинами, за якими вирощувати маш можна і потрібно. Включати маш в якості попередньої культури в сівозміну буде розумним кроком та дозволить поліпшувати та підтримувати високу якість ґрунтів. До того ж ціни на бобові у світі зараз дуже привабливі і мають тренд не зменшуватися в близькому майбутньому, а тільки зростати.

Джерело та фото: BioNorma
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter
Топ категорії
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
15 924
0
В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї
Оформляти ФОП і декларувати доходи змусять жителів сіл, які не здали в оренду свої земельні ділянки, а обробляють їх...
04.04.21
9 596
0