Компанія Укроліяпродукт запустили нову лінію грануляції соняшникової лузги

Компанія Укроліяпродукт запустили нову лінію грануляції соняшникової лузги
Новини агробізнесу України
20:14, 19 январь 2021
286
0
Компанія "UKROLIAPRODUCT" ("UKROLIA") заснувала цех гранулювання шкаралупи соняшнику. Про це повідомляє служба новин компанії на своїй сторінці у Facebook.

"У 2020 році ми запустили нову виробничу лінію для грануляції шкаралупи горіхів та надування пирогів. Шкаралупа горіхових горішків є різновидом біопалива, і його популярність з кожним роком збільшується. Адже вологість цього палива становить лише 9%. Крім того, перевагою гранульованого паливного кожуха є те, що вміст золи є вищим, що становить "3%".


За його словами, сам процес грануляції зменшує викиди твердих частинок в навколишнє середовище, що сприяє поліпшенню екологічних умов у санітарно-захисній зоні підприємства.

Нагадаємо, що фабрика UKROLIYA ORGANIC, що належить компанії UKROLIA, відправила першу партію нещодавно зібраних органічних тортів до Нідерландів.

Джерело та фото: UkroliyaCompany
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter
Коментарії (0)Топ категорії
З Держземкадастру тепер можна отримати електронний витяг З Держземкадастру тепер можна отримати електронний витяг
На порталі “Публічна кадастрова карта України” (map.land.gov.ua) вже можна отримати 17 адміністративних послуг онлайн,...
04.02.21
6 431
0
Як продати земельний пай після відкриття ринку землі та на 100% зробити це правильно Як продати земельний пай після відкриття ринку землі та на 100% зробити це правильно
З 1 липня 2021 року кожен український громадянин матиме можливість продати свою земельну ділянку. Українські юристи...
15.02.21
4 521
0

Тут якась реклама. Може буде Ваша аграрної тематики