Тренди в цифровому сільському господарстві у 2021 році


Тренди в цифровому сільському господарстві у 2021 році
14:37, 15 2021
915
0

Минулий рік був таким, про який ми не забудемо. COVID-19 змінив наш світ і вплинув на наше повсякденне життя, але, коли ми працювали над вирішенням проблем, поставлених у 2020 році, цифрові технології виділялись як сяюча зірка у всіх сегментах нашого життя. Це було також у сільському господарстві, і я сподіваюся, що це продовжиться і в новому році. Нижче наведено деякі тенденції цифрового землеробства, які ми можемо очікувати в 2021 році.

Що ми побачили в 2020 році?
Останні 12 місяців були цікавою поїздкою для всіх нас, але, оскільки ми розглядаємо конкретно сільське господарство, були деякі тенденції та новини, які вплинуть на нашу галузь у майбутньому. Ми побачили оновлену увагу на зв’язку на відстані та використанні цифрових технологій для спілкування з іншими. Ми бачили більше угод про співпрацю та платформи в цифровому сільському господарстві, збільшуючи можливості продукту за межами окремих організаційних наслідків або досвіду. Ми також спостерігали підвищений інтерес до стійкості - зокрема, зосереджуючись на ринках вуглецю та ініціативах ланцюга поставок. Отже, якими будуть тенденції до 2021 року?

Співпраця
Співпраця в галузі стала важливим фактором для роздумів у 2020 році і продовжиться до 2021 року. Від точного обладнання до програмного забезпечення для управління фермами, підключеного до операції, фермери потребують своїх інструментів для спільної роботи, а попит на прості рішення створює нові можливості . Оскільки угоди про платформи та інтеграція між постачальниками рішень створюють для фермерів можливості підключення раніше відокремлених технологій, ми починаємо бачити більше співпраці та менш розроблену платформу та фінансування “все в одному”.

Оскільки цифрове сільське господарство продовжує рухатись до прийняття більшості в 2021 році, фермери більше зосереджуються на виявленні додаткової цінності від існуючих інструментів, а не на прийнятті та вивченні нових продуктів, або мають декілька платформ для управління. Ми також побачимо посилену інтеграцію інструментів цифрового сільського господарства в інші фермерські зв’язки, такі як страхування та отримання зерна.

Зростання усиновлення
Усиновлення рухається все більше до більшості, і це значною мірою завдяки вдосконаленням інфраструктури (деякі ще мають бути повністю реалізовані), які зроблять технологію більш доступною, підключеною та доступною в 2021 році. Такі ініціативи, як 5G та розширення сільської широкосмугової мережі стрибок у цифровий формат простіший для багатьох ферм. Ми також повинні зазначити, що, хоча COVID-19 привернув увагу до цифрових технологій, інші тактики все частіше застосовуються, наприклад, більш доступні рішення та більш централізовані стратегії компаній навколо цифрових технологій, які стають інтегрованою частиною широкої галузі, а не просто виноскою. З акцентом на доступності, кращому підключенні та централізованих стратегіях, 2021 рік стане ключовим роком для впровадження цифрових інструментів.

Стійкість
Сталий розвиток продовжує залишатися одним із основних повідомлень, які ми щотижня бачимо від організацій як у сільському господарстві, так і за межами нашої галузі. Ініціативи стимулювати та винагороджувати фермерів за захоплення вуглецю створили великий галас, і 2021 рік буде там, де каучук відповідає дорозі, і ці ініціативи перетворюються на операції. Стійкість - як через відстеження, так і через нішеве виробництво - також може спостерігатись зростання в 2021 році, коли диверсифікація на фермах набуває все більшого значення після порушення ланцюга поставок, яке відбулося в 2020 році. Фермери стійкі і продовжуватимуть знаходити можливості для максимізації прибутковості завдяки новим потенціалам бізнесу .

Ми пам’ятатимемо 2020 рік на наступні роки як рік, який приніс виклики, можливості та зміни в наш світ та нашу галузь. Пандемія привернула більше уваги до сільського господарства та стійкості фермерів та промисловості, щоб вирішити ці виклики, щоб зберегти наш світ та забезпечити ефективність виробництва продуктів харчування, клітковини та палива. Я дуже пишаюся нашою галуззю та раді, що 2021 рік стане роком цифрового сільського господарства.

Автор: Scott Speck, activation manager - The Climate Corporation
Джерело та фото: precisionag
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter

Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
29 773
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
19 169
0