InVivo планує купити 100% акцій Soufflet Group

InVivo планує купити 100% акцій Soufflet Group
Новини агробізнесу України
13:41, 15 январь 2021
405
0
Кооперативна група InVivo вступила в ексклюзивні переговори про придбання 100% капіталу Soufflet Group. Про це повідомила прес-служба компанії.

Уточнюється, що угода дозволить створити одне з найбільших сільськогосподарських підприємств Європи з об'ємом продажів в € 10 млрд. Згідно з повідомленням, причиною консолідації є бажання Франції впровадити екологічно безпечні методи ведення сільського господарства.

«Це дозволить конкурувати з постачальниками з більш низькою експортною ціною зерна, наприклад, Росією», - відзначили в повідомленні.


Голова InVivo Group Філіп Манжен зазначив, що об'єднання дозволить зберегти виробничий суверенітет як Європи, так і Франції.

«Доступ до продуктів харчування став стратегічним питанням, що підсилює необхідність збереження продовольчого суверенітету як Франції, так і Європи. Об'єднання дозволило б нам вирішити цю проблему і стало б ключовою рушійною силою переходу до сільськогосподарського виробництва і інтересів La Ferme France », - сказав він.


Жан-Мішель Суффле, голова правління Soufflet Group в свою чергу уточнив, що спадщина і сімейні цінності Soufflet Group залишаться ключовими активами нового об'єднання.

«Успіх об'єднання буде заснований на збереженні ідентичності кожної компанії, використання багаторічної репутації, а також місцевого та міжнародного впливу. Об'єднавшись з InVivo наша сімейна група знайде франко-французьке рішення для збереження своєї ідентичності, забезпечення безперервності діяльності та підтримки як своїх зв'язків в Ножан-сюр-Сен, так і свого регіональної присутності », - акцентував голова правління.


InVivo збереже Soufflet як окрему організацію всередині групи, продажу активів компанії не заплановані. Операцію планують закрити до кінця 2021 г. Ціна угоди не розголошується.

Джерело та фото: latifundist
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter
Коментарії (0)Топ категорії
З Держземкадастру тепер можна отримати електронний витяг З Держземкадастру тепер можна отримати електронний витяг
На порталі “Публічна кадастрова карта України” (map.land.gov.ua) вже можна отримати 17 адміністративних послуг онлайн,...
04.02.21
6 454
0
Як продати земельний пай після відкриття ринку землі та на 100% зробити це правильно Як продати земельний пай після відкриття ринку землі та на 100% зробити це правильно
З 1 липня 2021 року кожен український громадянин матиме можливість продати свою земельну ділянку. Українські юристи...
15.02.21
4 579
0

Тут якась реклама. Може буде Ваша аграрної тематики