Fitelio - українська CRM-систему для агродистриб’юторів

Fitelio - українська CRM-систему для агродистриб’юторів
Новини агробізнесу України / діджитал
12:54, 15 январь 2021
370
0
Українська ІТ-компанія Fitelio розробила спеціалізовану CRM (Customer Relationship Management) систему для аграрних дистриб’юторів — AgroPlanner. Сервіс дозволяє зберігати в одному місці всю інформацію про клієнтів-аграріїв, планувати продажі та завдяки цьому підвищувати фінансові показники підприємств. Про це йдеться у повідомленні пресслужби компанії.

Усі дані про ланцюжок продажів, які часто зберігаються в різних списках і таблицях (від документів Excel до паперових записних книжок), тепер зібрані на одній платформі. А це — контакти, список дистриб’юторів та клієнтів, план продажів. Також до кожного пункту чи розділу з інформацією про клієнтів можна залишати нотатки. Наприклад, одразу після розмови з аграрієм відзначити його запити чи потребу в певних препаратах. Це допоможе в майбутньому налагодити й покращити клієнтоорієнтованість.

Fitelio

Як це працює розберемо на прикладі створення профілю клієнта. Менеджер додає у базу господарство. Там вказує його площу, які культури вирощують, якими препаратами користуються, які є конкуренти. Додає контакти й кількість потрібної продукції. А вже після зустрічей залишає нотатки, де вказує додаткові деталі: зручний месенджер чи нагадування про наступну зустріч.

— Першим з ідеєю такої CRM системи до нас звернувся наш клієнт — агрохімічна компанія FMC. Річ у тім, що наявні системи на ринку — дуже громіздкі й не підходять під потреби агросфери. Компанія не знайшла для себе зручної програми. AgroPlanner — це спроба зробити перший крок на шляху до автоматизації та цифровізації бізнес-процесів. Чимало менеджерів агрокомпаній мають різні навички роботи з програмами, тому ми намагалися зробити її зрозумілою, легкою та інтуїтивною в користуванні, — розповідає СЕО Fitelio Георгій Варданян.

Компанія планує розвивати продукт та додавати нові функції, аби спростити та оцифрувати роботу всього ланцюга постачань в агросфері.

Розробники запрошують дистриб’юторів безкоштовно протестувати систему.
Для цього потрібно надіслати заявку на пошту: meet@fitel.io


Джерело та фото: agroportal
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter
Коментарії (0)Топ категорії
З Держземкадастру тепер можна отримати електронний витяг З Держземкадастру тепер можна отримати електронний витяг
На порталі “Публічна кадастрова карта України” (map.land.gov.ua) вже можна отримати 17 адміністративних послуг онлайн,...
04.02.21
6 604
0
Як продати земельний пай після відкриття ринку землі та на 100% зробити це правильно Як продати земельний пай після відкриття ринку землі та на 100% зробити це правильно
З 1 липня 2021 року кожен український громадянин матиме можливість продати свою земельну ділянку. Українські юристи...
15.02.21
4 641
0

Тут якась реклама. Може буде Ваша аграрної тематики