Вертикальні установки для вирощування зелені з'являться в українських супермаркетах Varus

Вертикальні установки для вирощування зелені з'являться в українських супермаркетах Varus
14:49, 12 2021
1 391
0

Vertical Field, ізраїльський стартап, який розробив систему вертикального землеробства, підписав угоду з Moderntrendo S.R.O, міжнародним сільськогосподарським дистриб'ютором, про розміщення своїх установок в мережах супермаркетів по всій Україні, повідомляє EastFruit з посиланням на The Times of Israel.

На початку 2021 року компанія Vertical Field реалізує пілотний проект в національній мережі супермаркетів Varus, а потім розшириться на інші мережі. Varus управляє 95 магазинами в 25 містах і щодня привертає близько 260 000 клієнтів.

Vertical Field

Грунтові установки Vertical Field складаються з окремих блоків рослин, які можуть бути перебудовані за бажанням для вирощування місцевих овочів. Ця зелена стіна підходить для вирощування овочів в магазинах, офісах і багатоквартирних будинках або в будь-якому місці в міських районах, де мало місця, але багато стін.

Фірма, яка раніше називалася Green Wall Israel, заявила, що продукти, вирощені з її допомогою, не містять пестицидів, виробляють менше відходів, ніж традиційне сільське господарство, і використовують на 90% менше води, вирощуючи в точних кількостях в контрольованому середовищі з більш короткими циклами вирощування.

Vertical Field

Ферми є модульними, розширюваними і переміщуються, з повністю автоматизованим управлінням урожаєм і стерильною середовищем, яка вимагає значно меншого контакту з людьми. У заяві компанії йдеться, що в даний час пропонуються такі культури, як салат, базилік, петрушка, капуста і м'ята, і за конкурентоспроможними цінами.

Гай Еліцур, генеральний директор Vertical Field, сказав в заяві, що проект з Varus призведе до «більшій кількості проектів в найближчому майбутньому з великою кількістю мереж в Україні».

«Одне з відкриттів, яке з'явилося під час кризи COVID-19, - це необхідність розробки рішень, які дозволять міським жителям отримати доступ до здорової їжі з мінімальним втручанням людини і без залежності від транспортування і доставки з віддалених місць», - сказав він.


Vertical Field

«Сьогодні ми створюємо пілотний проект разом з Vertical Field, який в майбутньому буде дуже корисним суспільству, тому що впровадження інноваційних та власних технологій вертикального вирощування продуктів для міської екосистеми компанією Vertical Field - це новий рівень в Україні», - сказав Денис Бондар, директор Moderntrendo, дистриб'ютора продукції в Туреччині, Східній Європі і Азії.


Джерело та фото: east-fruit
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter


Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
27 837
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
18 302
0