Підписано договір про співпрацю між FieldBI та Агросем

Підписано договір про співпрацю між FieldBI та Агросем
Новини агробізнесу України
14:22, 12 январь 2021
485
0
Компанія FieldBI, розробник системи для ефективного управління землями сільськогосподарського призначення «Електронний землевпорядник FieldBI», підписала договір про співпрацю з ТОВ Агросем – одним із найпотужніших дистриб’юторів на аграрному ринку України. Відтепер, завдяки розгалуженій системі регіональних офісів та унікальній експертизі партнера на ринку, ще більше сільгоспвиробників отримають доступ до якісного програмного забезпечення вітчизняного виробництва.

Співзасновник та генеральний директор компанії «Електронний землевпорядник FieldBI» Євген Кугук, наголосив, що співпраця компаній по впровадженню серед українських сільгоспвиробників інноваційних технологій, закладає фундамент потужному розвитку нашої держави у напрямку високих технологій.

«Дуже символічно, що ми вступаємо у новий 2021 рік у статусі партнерів, адже «Агросем» – компанія, що впроваджує передовий світовий досвід в області агротехнологій, мінеральних добрив, насіння, ЗЗР, техніки, запчастин, сервісного обслуговування та інноваційних технологій», – сказав Євген Кугук на підписанні.


Директор «Агросем» Олексій Кулик додав, що вкрай актуальним «Електронний землевпорядник FieldBI» стане фермерам «напередодні відкриття ринку землі, адже дозволить максимально якісно та в повні мірі контролювати найголовніший актив аграріїв – землю».

Прес-реліз Field BI - https://www.facebook.com/fieldbiua/
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter
Коментарії (0)


Топ категорії
Українським аграріям готують величезні штрафи Українським аграріям готують величезні штрафи
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
11 805
0
В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї
Оформляти ФОП і декларувати доходи змусять жителів сіл, які не здали в оренду свої земельні ділянки, а обробляють їх...
04.04.21
7 948
0