Підписано договір про співпрацю між FieldBI та Агросем

Підписано договір про співпрацю між FieldBI та Агросем
14:22, 12 2021
996
0
альтернативный текст
Компанія FieldBI, розробник системи для ефективного управління землями сільськогосподарського призначення «Електронний землевпорядник FieldBI», підписала договір про співпрацю з ТОВ Агросем – одним із найпотужніших дистриб’юторів на аграрному ринку України. Відтепер, завдяки розгалуженій системі регіональних офісів та унікальній експертизі партнера на ринку, ще більше сільгоспвиробників отримають доступ до якісного програмного забезпечення вітчизняного виробництва.

Співзасновник та генеральний директор компанії «Електронний землевпорядник FieldBI» Євген Кугук, наголосив, що співпраця компаній по впровадженню серед українських сільгоспвиробників інноваційних технологій, закладає фундамент потужному розвитку нашої держави у напрямку високих технологій.

«Дуже символічно, що ми вступаємо у новий 2021 рік у статусі партнерів, адже «Агросем» – компанія, що впроваджує передовий світовий досвід в області агротехнологій, мінеральних добрив, насіння, ЗЗР, техніки, запчастин, сервісного обслуговування та інноваційних технологій», – сказав Євген Кугук на підписанні.


Директор «Агросем» Олексій Кулик додав, що вкрай актуальним «Електронний землевпорядник FieldBI» стане фермерам «напередодні відкриття ринку землі, адже дозволить максимально якісно та в повні мірі контролювати найголовніший актив аграріїв – землю».

Прес-реліз Field BI - https://www.facebook.com/fieldbiua/
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+EnterТоп категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
26 193
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
17 714
0