Agtech привертає знаменитостей. Великі інвестиції-2020

Agtech привертає знаменитостей. Великі інвестиції-2020
Агро новини Світу
14:36, 09 январь 2021
491
0
Якщо спочатку COVID-19 висунув продукти харчування і сільське господарство на передній план серед звичайних людей, які на власному досвіді дізналися про брак продуктів харчування і постачання, то тепер цей сектор викликав інтерес і у інвесторів, в тому числі, у знаменитостей.

Як передає Forbes, в 2020 році спостерігалося стабільне потік інвестицій в сектор аgtech.

Кошти спрямовувались на вирішення проблем, включаючи гостру нестачу робочої сили і необхідність управління водними та земельними ресурсами, а також впровадження інновацій, що підвищують врожайність і ефективність.

За даними дослідницької компанії Crunchbase, в 2020 р у всьому світі венчурні капіталісти вклали $ 4 млрд тільки в стартапи в сфері агротехніки. Це значно перевищує $ 2,8 млрд роком раніше.

Тож не дивно, що тренд підхоплюють і знаменитості. «У них є доступ, прямий контакт з лідерами технічної думки», - каже підприємець і інвестор, який спеціалізується на агротехніці, Джалі Дайе.

На його погляд, сектор агропромислових технологій зростає, і він ще не досяг свого піку.

«Споживачі більше, ніж будь-коли, дбають про те, як проводиться їх їжа. Знаменитості бачать цю тенденцію, вони готові і можуть допомогти нам перейти до більш прозорою і стійкої продовольчої системі, яка скоротить кількість харчових відходів і поліпшить здоров'я людей », - додає засновник Marrone Bio Innovations і інвестор в агротехнічні стартапи Пем Марроне.


Видання виділяє також кілька найбільших інвестицій в 2020 році. Наприклад, Меган Маркл інвестувала в Clevr Brands, американську компанію, яка спеціалізується на розчинній латте з вівсяного молока.

Опра Уїнфрі і Кеті Перрі інвестували в Apeel Sciences, каліфорнійську компанію з виробництва їстівних натуральних покриттів для фруктів і овочів. Уїнфрі також є власницею і живе на фермі.

Перрі, Серена Вільямс і Джей-Зі інвестували в Impossible Foods, яка розробляє замінники м'яса на рослинній основі.

Нарешті, технічні магнати Білл Гейтс, засновник Microsoft, і Ерік Шмідт, колишній генеральний директор Google, розширюють свої інвестиції в агротехнології.

У 2020 році Microsoft оголосила про запуск Azure - набору інструментів і ресурсів для підтримки агротехнічних стартапів в Індії. A Фонд родини Шмідт зробив продовольство і сільське господарство одним з чотирьох напрямків інвестицій.

Джерело та фото: agravery
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter
Коментарії (0)


Топ категорії
Українським аграріям готують величезні штрафи Українським аграріям готують величезні штрафи
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
11 805
0
В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї
Оформляти ФОП і декларувати доходи змусять жителів сіл, які не здали в оренду свої земельні ділянки, а обробляють їх...
04.04.21
7 948
0