Питання продажу землі іноземцям вирішать на референдумі

Питання продажу землі іноземцям вирішать на референдумі
Новини агробізнесу України
13:15, 09 январь 2021
481
0
Волевиявлення має поставити остаточну крапку у питанні, чи потрібно іноземним інвесторам давати доступ до українських чорноземів.

Найближчим часом в Україні проведуть референдум щодо можливості продажу землі іноземцям. Про це заявив новобраний міністр аграрної політики Роман Лещенко в інтерв'ю Rzeczpospolita.

«Поки землі сільськогосподарського призначення будуть доступні для покупки тільки фізичним особам, які є громадянами України. Референдум прийме рішення про покупку іноземцями земель сільськогосподарського призначення протягом найближчих трьох років. Поки іноземним інвесторам залишилося те, що було — довгострокова оренда», — сказав Лещенко.


За словами міністра агрополітики, люди вірили, що після зняття мораторію землі перейдуть до іноземців і вони втратять все, що мають. Цим українцям погрожували 30 років. Цю ситуацію не можна змінити за один день.

Лещенко додав, що зараз інвестори занепокоєні тим, що відбувається в Україні. Вони вважають аграрну реформу консервативною та не розуміють, чому її оскаржують у Конституційному суді.

Нагадаємо, що президент України Володимир Зеленський 28 квітня 2020 року підписав закон про відкриття ринку земель сільськогосподарського призначення.

Джерело та фото: greenpost
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter
Коментарії (0)


Топ категорії
Українським аграріям готують величезні штрафи Українським аграріям готують величезні штрафи
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
11 805
0
В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї
Оформляти ФОП і декларувати доходи змусять жителів сіл, які не здали в оренду свої земельні ділянки, а обробляють їх...
04.04.21
7 948
0