Питання продажу землі іноземцям вирішать на референдумі

Питання продажу землі іноземцям вирішать на референдумі
13:15, 09 2021
980
0

Волевиявлення має поставити остаточну крапку у питанні, чи потрібно іноземним інвесторам давати доступ до українських чорноземів.

Найближчим часом в Україні проведуть референдум щодо можливості продажу землі іноземцям. Про це заявив новобраний міністр аграрної політики Роман Лещенко в інтерв'ю Rzeczpospolita.

«Поки землі сільськогосподарського призначення будуть доступні для покупки тільки фізичним особам, які є громадянами України. Референдум прийме рішення про покупку іноземцями земель сільськогосподарського призначення протягом найближчих трьох років. Поки іноземним інвесторам залишилося те, що було — довгострокова оренда», — сказав Лещенко.


За словами міністра агрополітики, люди вірили, що після зняття мораторію землі перейдуть до іноземців і вони втратять все, що мають. Цим українцям погрожували 30 років. Цю ситуацію не можна змінити за один день.

Лещенко додав, що зараз інвестори занепокоєні тим, що відбувається в Україні. Вони вважають аграрну реформу консервативною та не розуміють, чому її оскаржують у Конституційному суді.

Нагадаємо, що президент України Володимир Зеленський 28 квітня 2020 року підписав закон про відкриття ринку земель сільськогосподарського призначення.

Джерело та фото: greenpost
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+EnterТоп категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
29 177
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
18 926
0