Monarch Tractor запускає повністю електричний автономний трактор

Monarch Tractor запускає повністю електричний автономний трактор
Агро новини Світу / діджитал
18:15, 07 январь 2021
453
0
Американська компанія Monarch Tractor недавно випустила повністю електричний автономний трактор. Трактор може виконувати попередньо запрограмовані завдання без водія, або оператор може використовувати інтерактивні функції автоматизації Monarch, включаючи режими жестів і тіней, щоб трактор стежив за робочим на роботі.

Компанія Monarch Tractor стверджує, що розробила перший у світі повністю електричний трактор з опціональним інтелектуальним керуванням, інтегрований на єдиній платформі. Компанія заявляє, що вже привернула кілька сотень ферм в якості попередніх замовників.

40 к.с. тривалої потужності
Електрична трансмісія трактора може забезпечувати безперервну потужність 40 к.с. (30 кВт) і короткочасну пікову потужність до 70 к.с. (55 кВт). Трактор Monarch також служить інструментом електрифікації 3-в-1, що працює не тільки як трактор, але і з додатковим сховищем, діє як квадроцикл і може виступати в якості потужного генератора в поле.

Працювати з водієм або без нього
Трактор може працювати з водієм або без нього. Компанія використовує автономні апаратні і програмні технології для забезпечення роботи з водієм і додаткових операцій з водієм. Трактор може виконувати попередньо запрограмовані завдання без водія, або оператор може використовувати інтерактивні функції автоматизації Monarch, включаючи режими жестів і тіней, щоб трактор стежив за робочим на роботі.

Трактор Monarch оснащений функціями безпеки, включаючи запобігання перекидання і зіткнень, систему безпеки відбору потужності (PTO) на основі технічного зору і камери 360 °.

Трактор Monarch також служить інструментом електрифікації 3-в-1, що працює не тільки як трактор, але і з додатковим сховищем, діє як квадроцикл і може виступати в якості потужного генератора в поле. - Фото: Трактор Монарх

Трактор Monarch також служить інструментом електрифікації 3-в-1, що працює не тільки як трактор, але і з додатковим сховищем, діє як квадроцикл і може виступати в якості потужного генератора в поле. - Фото: Трактор МонархРегулювання навісного обладнання в реальному часі
Машина збирає і аналізує понад 240 ГБ даних про врожай кожен день, коли вона працює в полі. За словами виробника, він може працювати як з існуючими сільськогосподарськими знаряддями, так і з інтелектуальними знаряддями нового покоління.

Датчики і зображення обробляються для отримання критичних даних, які можна використовувати для коригування агрегатів в реальному часі, а також для довгострокових оцінок врожайності, поточних стадій зростання і інших показників здоров'я рослин / сільськогосподарських культур.

Використовуючи машинне навчання, Monarch Tractor заявляє, що може обробляти ці дані і надавати довгостроковий аналіз стану поля, підвищуючи точність у міру того, як довше він працює. Зібрані дані надійно зберігаються в хмарі Monarch.

За допомогою смартфона або особистого пристрою користувачі отримують оповіщення про тракторах, поновлення про поточні мікрометеорологіческіх умовах, докладні операційні звіти, збір, аналіз і зберігання даних для більш ефективного планування ферми.

Початкова ціна Monarch Tractor становить 50 000 доларів. Доставка почнеться восени 2021 року.

Джерело та фото: futurefarming
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter
Коментарії (0)Топ категорії
З Держземкадастру тепер можна отримати електронний витяг З Держземкадастру тепер можна отримати електронний витяг
На порталі “Публічна кадастрова карта України” (map.land.gov.ua) вже можна отримати 17 адміністративних послуг онлайн,...
04.02.21
6 604
0
Як продати земельний пай після відкриття ринку землі та на 100% зробити це правильно Як продати земельний пай після відкриття ринку землі та на 100% зробити це правильно
З 1 липня 2021 року кожен український громадянин матиме можливість продати свою земельну ділянку. Українські юристи...
15.02.21
4 641
0

Тут якась реклама. Може буде Ваша аграрної тематики