Робот Moondino для автономної прополки рисових полів

Робот Moondino для автономної прополки рисових полів
Агро новини Світу / діджитал
16:07, 01 январь 2021
533
0
Швейцарська компанія ECO Process & Solutions розробила нового робота Moondino для рисових полів.

Призначення робота Moondino


Швейцарська компанія, розташована в Лугано, розробила робота для рисових полів разом з Університетом прикладних наук і мистецтв Південної Швейцарії SUPSI і італійської агротехнічної компанією ARVAtec, що спеціалізується на GPS-наведенні.

Moondino

Робот може автономно виконувати прополку рисових полів.

Особливості конструкції робота Moondino


Колеса робота Moondino мають особливу форму. Вони служать не тільки для того, щоб робот пересувався по полю, а й діють як безпосередній інструмент для прополки.

Робот працює автономно і може постійно перебувати в полі. Його електродвигун живиться від акумулятора, який безперервно заряджається від сонячних батарей.

За запевненням розробників, теоретично парк роботів Moondino міг би навіть забезпечувати енергією ферму в період, коли агрегати не використовуються для очищення і прополки рисових полів.GPS-наведення робота для прополки


Moondino можна використовувати для механічної прополки відразу після посіву на сухий і затопленої землі з такою ж точністю, завдяки спеціалізованому наведення GPS. Оскільки робот може безперервно працювати на рисовому полі, з'являється додаткова перевага: вода стає каламутною, тому у бур'янів менше шансів на зростання.

За словами технічного менеджера ECO Process & Solutions Сільвано Тассо, Moondino може працювати з продуктивністю до 1,5 га в день. Його можна використовувати до тих пір, поки процес кущіння рису не завершиться і між рядами не залишиться місця для проростання бур'янів.

Moondino

Запуск проекту і вихід на ринок


Як повідомили розробники, остання версія проекту готова до виробництва, а перша серійна машина буде офіційно запущена вже в 2021 році.

При цьому робот спочатку з'явиться в продажу в 2022 році в Італії. Згодом за регіоном підуть і інші європейські країни.

«Базова» версія буде коштувати близько 25000 євро, Moondino буде продаватися безпосередньо фермерам.


Джерело та фото: glavpahar
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter
Коментарії (0)Топ категорії
З Держземкадастру тепер можна отримати електронний витяг З Держземкадастру тепер можна отримати електронний витяг
На порталі “Публічна кадастрова карта України” (map.land.gov.ua) вже можна отримати 17 адміністративних послуг онлайн,...
04.02.21
6 604
0
Як продати земельний пай після відкриття ринку землі та на 100% зробити це правильно Як продати земельний пай після відкриття ринку землі та на 100% зробити це правильно
З 1 липня 2021 року кожен український громадянин матиме можливість продати свою земельну ділянку. Українські юристи...
15.02.21
4 641
0

Тут якась реклама. Може буде Ваша аграрної тематики