Група АГРОТРЕЙД презентувала корпоративний календар, присвячений видатним особистостям

Група АГРОТРЕЙД презентувала корпоративний календар, присвячений видатним особистостям
12:48, 23 декабрь 2020
587
0
Сторінки календаря розкажуть історії 12 людей, які в різні історичні періоди закладали фундамент української нації.

Група АГРОТРЕЙД презентувала традиційний корпоративний календар на 2021 рік. За словами заступниці генерального директора Групи АГРОТРЕЙД з корпоративних комунікацій Олександри Саєнко, ідея полягає в тому, щоб у рік 30-ліття незалежності України згадати тих, хто сприяв становленню нашої нації: «Наша незалежність стала можливою завдяки діяльності багатьох видатних людей протягом століть. Цим календарем ми віддаємо їм пошану, згадуємо самі і передаємо цю пам‘ять нашим дітям».

На сторінках календаря — філософ Григорій Сковорода, письменник Іван Котляревський, оперна співачка Соломія Крушельницька, театральний режисер Лесь Курбас, поет-дисидент Василь Стус та інші.

Календар створили дві відомі українські мисткині: художниця Марічка Рубан, яка працює у впізнаваній яскравій виразній акварельній техніці, і письменниця Катерина Бабкіна, чиї книги переведені на більше ніж десять мов.

«Мене завжди вабило портретне мистецтво, образ людини, зовнішні і внутрішні риси, глибина краси особистості. Тішуся брати участь у цьому проєкті, дуже приємно, якщо донесу комусь до очей та серця історії видатних людей, які зробили Україну Україною», — ділиться емоціями Марічка Рубан.


АГРОТРЕЙД

Про кожного з 12-ти героїв письменниця Катерина Бабкіна написала коротке оповідання. Під час роботи над проєктом вона намагалась знаходити маловідомі деталі біографій. «Мене дуже збагачують такі задачі, я дізнаюся більше про людей, які міняли хід історії, про те, якими вони були, чим керувалися, якими видатними і звичайними, людськими водночас, були їхні життя. До того ж, мені дуже подобаються роботи Марічки Рубан, і я рада бути в одному проєкті», — розповідає письменниця.

Група АГРОТРЕЙД випускає корпоративні календарі щороку, і кожного разу вони втілюють якусь єдину ідею. Раніше вже виходили календарі, присвячені співробітникам Групи і агровиробництву, українським краєвидам і вишивці, історичним торгівельним шляхам тощо.

Джерело та фото: прес-реліз компанії Агротрейд
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter
Топ категорії
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
16 145
0
В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї
Оформляти ФОП і декларувати доходи змусять жителів сіл, які не здали в оренду свої земельні ділянки, а обробляють їх...
04.04.21
9 881
0