UNIVERSEED від LNZ Group виводить на ринок новий гібрид кукурудзи для зони недостатнього зволоження

UNIVERSEED від LNZ Group виводить на ринок новий гібрид кукурудзи для зони недостатнього зволоження
12:59, 21 декабрь 2020
450
0
Портфоліо зернових і силосних гібридів UNIVERSEED поповнилося новинкою — EXPB003 ФАО 440, який характеризується високою холодостійкістю та придатний до монокультури. Рекомендований для зони нестійкого та достатнього зволоження, для посіву на зрошення.

«Бренд UNIVERSEED поєднує найкращу канадську генетику з українським досвідом. Кожен із гібридів у портфелі був відібраний канадськими спеціалістами та ретельно протестований на українських полях. Вони повністю адаптовані до українських ґрунтів і кліматичних умов, щоб ви мали змогу придбати високоякісне насіння кукурудзи, збільшивши шанси на отримання високих і стабільних урожаїв», — зазначають у компанії.


Агрономічний відділ LNZ Group щороку проводить дослідження на власних полях і знаходить найбільш ефективні рішення для кожного з них. «Окрім дослідів, ми закладаємо велику кількість демоділянок з метою вивчення продуктивності й потенціалу гібридів у конкретних умовах з використанням технології господарства. Усе для того, щоб аграрій зміг оцінити їхній потенціал і підібрати для себе найкращий», — коментують у LNZ Group.

Усі представлені гібриди перевірені на власних полях компанії. Спираючись на багаторічний досвід, LNZ Group пропонує гібриди кукурудзи, якнайкраще адаптовані до українського клімату.

Ознайомитись із усією лінійкою бренду UNIVERSEED можна в оновленому каталозі продуктів.

Джерело та фото: agroportal
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter
Коментарії (0)


Топ категорії
Українським аграріям готують величезні штрафи Українським аграріям готують величезні штрафи
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
12 267
0
В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї
Оформляти ФОП і декларувати доходи змусять жителів сіл, які не здали в оренду свої земельні ділянки, а обробляють їх...
04.04.21
8 564
0