Майбутнє сільського господарства за автономною робототехнікою

Майбутнє сільського господарства за автономною робототехнікою
Новини агробізнесу України / діджитал
11:43, 21 декабрь 2020
393
0
Вчений із Іллінойсу Гіріш Чоудхарі витратив роки на розробку роботизованих технологій для вдосконалення традиційних методів землеробства. Наразі відбувається процес інтеграції напрацювань в сільськогосподарську практику, роблячи її автономною за допомогою штучного інтелекту. Про це йдеться у матеріалі csl.illinois.edu.

«Сільське господарство багато в чому покладається на інтенсивне управління землею. Раніше ми робили все це вручну, але протягом останніх 30-40 років ми використовуємо хімікати, — сказав пан Чоудхарі. — Хоча хімічні речовини прості у використанні, особливо у великих масштабах, зараз ми спостерігаємо погані наслідки зловживання ними. Ідея нашої роботи полягає в тому, щоб створити роботів, які будуть виконують деякі ручні роботи, такі як механічне прополювання, що допоможе запропонувати ринку більше альтернатив хімічним речовинам».


Так, наприклад, групи автономних роботів можуть оперативно і за малих затрат прополювати та обприскувати культури, покращуючи ефективність всього процесу. Ними не треба буде керувати. Спеціальне програмування допоможе машинам відрізняти корисну культуру, від бур’яну, контролювати порції внесення добрив, тощо.

Окрім допомоги самим посівам, автономна технологія може також принести користь ґрунтам. Ряд науковців працюють над створенням підземних мереж датчиків, які будучи в ґрунті зможуть визначати потенційні проблеми до того, як вони негативно вплинуть на посіви.

Джерело та фото: agri-gator
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter
Коментарії (0)Топ категорії
З Держземкадастру тепер можна отримати електронний витяг З Держземкадастру тепер можна отримати електронний витяг
На порталі “Публічна кадастрова карта України” (map.land.gov.ua) вже можна отримати 17 адміністративних послуг онлайн,...
04.02.21
6 604
0
Як продати земельний пай після відкриття ринку землі та на 100% зробити це правильно Як продати земельний пай після відкриття ринку землі та на 100% зробити це правильно
З 1 липня 2021 року кожен український громадянин матиме можливість продати свою земельну ділянку. Українські юристи...
15.02.21
4 641
0

Тут якась реклама. Може буде Ваша аграрної тематики