Майбутнє сільського господарства за автономною робототехнікою

Майбутнє сільського господарства за автономною робототехнікою
11:43, 21 2020
965
0

Вчений із Іллінойсу Гіріш Чоудхарі витратив роки на розробку роботизованих технологій для вдосконалення традиційних методів землеробства. Наразі відбувається процес інтеграції напрацювань в сільськогосподарську практику, роблячи її автономною за допомогою штучного інтелекту. Про це йдеться у матеріалі csl.illinois.edu.

«Сільське господарство багато в чому покладається на інтенсивне управління землею. Раніше ми робили все це вручну, але протягом останніх 30-40 років ми використовуємо хімікати, — сказав пан Чоудхарі. — Хоча хімічні речовини прості у використанні, особливо у великих масштабах, зараз ми спостерігаємо погані наслідки зловживання ними. Ідея нашої роботи полягає в тому, щоб створити роботів, які будуть виконують деякі ручні роботи, такі як механічне прополювання, що допоможе запропонувати ринку більше альтернатив хімічним речовинам».


Так, наприклад, групи автономних роботів можуть оперативно і за малих затрат прополювати та обприскувати культури, покращуючи ефективність всього процесу. Ними не треба буде керувати. Спеціальне програмування допоможе машинам відрізняти корисну культуру, від бур’яну, контролювати порції внесення добрив, тощо.

Окрім допомоги самим посівам, автономна технологія може також принести користь ґрунтам. Ряд науковців працюють над створенням підземних мереж датчиків, які будучи в ґрунті зможуть визначати потенційні проблеми до того, як вони негативно вплинуть на посіви.

Джерело та фото: agri-gator
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter



Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
28 501
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
18 661
0