На український ринок сільгосптехніки вийшов новий бренд - HF Agro

На український ринок сільгосптехніки вийшов новий бренд - HF Agro
Новини агробізнесу України
14:27, 14 декабрь 2020
457
0
Асортимент торгової марки досить широкий і призначений для вирішення серйозних агрономічних завдань і продуктивної роботи сучасного сільськогосподарського підприємства. В лінійку продукції входять оборотні плуги для оранки різних ґрунтів, в тому числі – кам’янистих, переущільнених і забур’янених, дискові, зубні, ротаційні і шлейфові борони з різною шириною захвату, глибокорозпушувачі та щілювачі, польові культиватори та агрегати для передпосівної підготовки. Парк машин також включає великий вибір аплікаторів-підживлювачів для рідких добрив, внесення безводного аміаку, пакувальники і вивантажувачі зерна, польові катки для прикочування ґрунту до та після посіву.

HF Agro

Компанія не обмежується лише аграрною сферою, в модельному ряду HF Agro також універсальні агрегати для дорожньо-будівельної та комунальної галузі, техніка для зимового обслуговування доріг. Наприклад, міні-сівалки можуть застосовуватися як для посіву різних культур, удобрення й підгодівлі рослин, так і для рівномірного внесення і розкидання піску, щебеню, технічної солі, а також точного внесення масляних в’яжучих матеріалів.

HF Agro

Пріоритетний напрямок HF Agro – прагнення до інновацій і створення нових унікальних продуктів за індивідуальними запитами аграріїв. В умовах постійних змін вимог до ведення сільського господарства в компанії готові забезпечити фермерів кращими машинами і стати надійним партнером для своїх клієнтів.

HF Agro

Компанія не стоїть на місці і в найближчій перспективі планує розвивати й інші напрямки бізнесу, такі як виробництво обприскувачів, сучасних добрив та засобів захисту рослин, техніки для логістики і багато іншого.

HF Agro

HF Agro стане надійним помічником для будь-якого агропідприємства і допоможе йому підвищити врожайність і прибутковість.

Компанія відкрита до співпраці. Детальніше на сайті компаніі HFagro

Джерело та фото: agrostory
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter
Коментарії (0)


Топ категорії
Українським аграріям готують величезні штрафи Українським аграріям готують величезні штрафи
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
12 004
0
В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї
Оформляти ФОП і декларувати доходи змусять жителів сіл, які не здали в оренду свої земельні ділянки, а обробляють їх...
04.04.21
8 327
0