Набув чинності закон про Державний аграрний реєстр

Набув чинності закон про Державний аграрний реєстр
12:16, 11 декабрь 2020
689
0
В Україні з 4 грудня набув чинності закон про функціонування Державного аграрного реєстру і вдосконалення державної підтримки сільгоспвиробників.

Закон був опублікований 3 грудня парламентській газеті «Голос України». Він набуває чинності з дня, наступного за днем ​​його опублікування.

Документ створює правову базу для заснування та функціонування аграрного держреєстру, як державної інформаційної системи збору, обліку, зберігання, обробки і надання інформації про виробників сільськогосподарської продукції

Також законом передбачено вдосконалення системи державної підтримки сільського господарства, зняття адміністративних бар'єрів та додаткових витрат для агрокомпаній при отриманні державної допомоги.

Документ визначає принципи, на основі яких надаватиметься державна підтримка сільгоспвиробникам. Серед таких: прозорість, публічність, цільове використання коштів.

Також закон розширює коло потенційних отримувачів державної підтримки. Зокрема, передбачається можливість підтримки підприємств, які займаються аквакультурою, ведуть органічне виробництво, використовують зрошення, вирощують овочі, плоди і ягоди.

Разом з тим законом виключаються положення про державне регулювання цін на сільгосппродукцію і державних заставних закупівель зерна.

Джерело та фото: slovoidilo
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter
Коментарії (0)


Топ категорії
Українським аграріям готують величезні штрафи Українським аграріям готують величезні штрафи
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
12 267
0
В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї
Оформляти ФОП і декларувати доходи змусять жителів сіл, які не здали в оренду свої земельні ділянки, а обробляють їх...
04.04.21
8 564
0