Väderstad презентує найбільшу високошвидкісну сівалку серії Tempo

Väderstad презентує найбільшу високошвидкісну сівалку серії Tempo
Новини агробізнесу України
19:31, 10 декабрь 2020
744
0
Компанія Väderstad презентує нову модель високошвидкісної сівалки у 2021 р. Найбільша у модельному ряді Tempo, новинка Väderstad Tempo L 32 матиме 32 висівні секції та бункер для насіння об’ємом 3000 л. Про це повідомляє Traktorist.ua з посиланням на прес-службу Väderstad.

«Сівалка Tempo L 32 матиме міжряддя 375 мм та систему централізованого завантаження насіння Central Seed Fill. Для зменшення ширини міжряддя висівні секції розташовані у шаховому порядку. Також зменшено кут очищувачів рядків та встановлено вужче вловлювальне колесо», — розповів Йорген Даль, комерційний продакт-менеджер з сівалок компанії Väderstad.


У сівалці точного висіву Väderstad Tempo L 32 можна змінювати кількість висівних секцій, тим самим розширивши варіанти використання сівалки для сівби широкого спектра сільськогосподарських культур.

«Піднявши половину висівних секцій за допомогою гідравлічної системи та зафіксувавши їх у верхньому положенні, можна продовжувати сівбу з іншою половиною висівних секцій. Це дозволяє, наприклад, сіяти олійний ріпак або сою з 32 висівними секціями та міжряддям 375 мм, а потім змінити на 16 рядків з міжряддям 750 мм для сівби кукурудзи», — підкреслив пан Йорген.


Джерело та фото: kurkul за метарыалами worldstopexports
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter
Коментарії (0)


Топ категорії
Українським аграріям готують величезні штрафи Українським аграріям готують величезні штрафи
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
12 004
0
В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї
Оформляти ФОП і декларувати доходи змусять жителів сіл, які не здали в оренду свої земельні ділянки, а обробляють їх...
04.04.21
8 327
0