Corteva Agriscience продовжує залучати молодь в агро через співпрацю з лідерами думок в соцмережах

Corteva Agriscience продовжує залучати молодь в агро через співпрацю з лідерами думок в соцмережах
15:52, 05 декабрь 2020
473
0
Другий рік поспіль компанія реалізує проєкти колаборації з популярними українськими блогерами, привертаючи увагу старшокласників до професій агросектора

Corteva Agriscience, міжнародна науково-дослідницька сільськогосподарська компанія, орієнтуючись на результати дослідження відношення молоді до роботи в сільському господарстві та позитивний досвід залучення молоді до галузі, продовжує роботу з популяризації професій агросектора серед старшокласників в партнерстві з популярними блогерами. Протягом осені троє лідерів думок серед української молоді випустили в YouTube та Instagram сюжети про те, чому професія агронома цікава і прогресивна. Це - частина ініціатив компанії в рамках концепції «Нові обличчя в сільському господарстві» і в цілому зусиль компанії із залучення молоді в аграрний сектор.

Минулого року Corteva Agriscience презентувала результати Всеукраїнського дослідження щодо ставлення молодого покоління до роботи в сільському господарстві, в якому взяли участь понад 1000 міських і сільських жителів з різних регіонів України. Опитування показало, що лише 2% підлітків обирають професію аграрного спрямування або роботу в сільськогосподарській галузі. Дослідження виявило, що особами, які впливають на кар’єрні вподобання українських підлітків, є в рівній мірі батьки/родичі і соціальні мережі/блогери (по 12%). Тож минулого року компанія вирішила спробувати абсолютно новий для сільського господарства інструмент комунікації - колаборації з популярними блогерами, щоб привернути увагу якомога більшої кількості підлітків та розповісти їм про перспективи роботи в галузі. Досвід був успішний і тому було ухвалене рішення повторити його у 2020 році.


В Україні для участі в проєкті цього року запросили Лізу «Найс» Михайлову, відому як актрису з серіалу «Школа.Перезавантаження», яка в роліку розмірковує, чим їй займатися після школи і пропонує своїй мамі поїхати на поле і дізнатися більше про професію агронома. «Я ніколи не думала, що це така цікава робота, де можна з першого разу спробувати управляти дроном. В полі стільки всього цікавого!», - прокоментувала Ліза під час зйомок. Також вийшли сюжети з фіналісткою дитячої передачі «МастерШеф» Катею Сливинською та юним українським актором і блогером Богданом Осадчуком, які цікавляться вирощуванням і приготуванням здорової їжі та вирішили з'ясувати, як росте кукурудза. «Ніколи не думала, що агрономія - це така цікава та захоплююча професія, яка надає широкі перспективи», - відреагувала Катя на екскурсію по полях. «Я, як і більшість людей, думав, що це незатребувана і низькооплачувана професія на даний момент. Але був дуже неправий», - написав у пості в Іnstagram Богдан.

«Для Corteva Agriscience залучення молоді в галузь є надзвичайно важливою, оскільки ми вважаємо, що це є однією з запорук успішного розвитку сільського господарства. Підтримка молоді є частиною соціальної відповідальності компанії та однією з Цілей сталого розвитку 2030, виконуючи свою місію із збагачення життя тих, хто виробляє, та тих, хто споживає, забезпечуючи розвиток майбутніх поколінь», - прокоментувала Анна Бабіч, менеджер з комунікацій в Центральній та Східній Європі компанії Corteva Agriscience.


Кампанії з блогерами також реалізовані в Румунії, Угорщині та Росії. Проєкт в Румунії увійшов до топ 5 кращих маркетинг-кампаній для молоді престижного міжнародного конкурсу комунікаційних проєктів SABRE AWARDS в регіоні EMEA. В Україні проєкт потрапив у 25 найефективніших маркетингових кампаній України рейтингу видання «Власть Денег».

Минулого року Corteva Agriscience вже співпрацювала з блогерами за цим напрямком. Були створені три відеоролика ключових лідерів думок серед молоді в різних категоріях: Огляд відеогри Farming Simulator, в яку включені продукти Corteva Agriscience, від популярного геймера Sonchyk; Інтеграція в программу Жені Синельникова «Дома лучше» на Youtube-каналі «Орел и Решка»; Відео «24 години челлендж в полі» з Аньою Трінчер, співачкою та актрисою телесеріалу «Школа». Тож цей унікальний на українському ринку проект від Corteva Agriscience доводить, що в сільському господарстві можливо і необхідно використовувати інноваційні підходи для спілкування з молоддю.

Загалом Corteva Agriscience багато уваги приділяє підтримці молоді та жінок. Компанія надає роботу студентам, проводить ознайомчі уроки з професійної орієнтації в школах та підтримує серію ігор та чемпіонат Farming Simulator. А щоб показати, як успішно жінки та дівчата можуть працювати в агросекторі, Corteva Agriscience взяла участь у національному Дні дівчат у технологіях.

Джерело та фото: agropravda
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter
Коментарії (0)


Топ категорії
Українським аграріям готують величезні штрафи Українським аграріям готують величезні штрафи
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
12 267
0
В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї
Оформляти ФОП і декларувати доходи змусять жителів сіл, які не здали в оренду свої земельні ділянки, а обробляють їх...
04.04.21
8 564
0