Claas модифікував операційні термінали

Claas модифікував операційні термінали
Агро новини Світу / діджитал
11:00, 04 декабрь 2020
591
0
На зміну операційним терміналів OPERATOR і COMMUNICATOR II приходить універсальний CEMIS 700.

Новий термінал поряд з ергономічним дизайном чорного кольору відрізняється конфігурацією з 10 фізичними кнопками ISOBUS з підсвічуванням, а також поворотним / натискним перемикачем.

7-дюймовий висококонтрастний сенсорний дисплей автоматично перемикається в режими «день / ніч». Ще одна особливість нового пристрою - на екран виводяться зображення з однієї або одночасно з двох камер, які можуть бути активовані простим натисканням кнопки або автоматично. Це дає оператору чітке уявлення про основні параметри функціонування додаткового обладнання і можливість бачити область за машиною.

Claas

Крім мови та яскравості екрану, меню налаштувань дозволяє оператору індивідуально регулювати гучність вбудованого динаміка (для інформаційних і попереджувальних сигналів). Також виконується клас захисту IP 65.

Функції Aux-O і Aux-N, а також UT1 і UT2 і сумісність зі стандартом ISO 11783 сертифіковані Фондом електроніки в області сільськогосподарської промисловості (AEF).

Claas

З жовтня 2020 року новий термінал CEMIS 700 доступний для триплекс-комбінацій косарок DISCO, рулонних прес-підбирачів ROLLANT 540, тюкових прес-підбирачів QUADRANT і причепів-підбирачів CARGOS.


Джерело та фото: agropravda
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter
Коментарії (0)Топ категорії
З Держземкадастру тепер можна отримати електронний витяг З Держземкадастру тепер можна отримати електронний витяг
На порталі “Публічна кадастрова карта України” (map.land.gov.ua) вже можна отримати 17 адміністративних послуг онлайн,...
04.02.21
6 606
0
Як продати земельний пай після відкриття ринку землі та на 100% зробити це правильно Як продати земельний пай після відкриття ринку землі та на 100% зробити це правильно
З 1 липня 2021 року кожен український громадянин матиме можливість продати свою земельну ділянку. Українські юристи...
15.02.21
4 641
0

Тут якась реклама. Може буде Ваша аграрної тематики