У «ТАС Агро» завершили жнива пізніх зернових культур

У «ТАС Агро» завершили жнива пізніх зернових культур
21:02, 03 декабрь 2020
596
0
Виробничі підрозділи компанії ТАС Агро завершили збір пізніх зернових культур. Станом на 24 листопада урожай зібрано із 100% запланованих площ, з яких отримано понад 360 тис. тонн сільгосппродукції. Про це повідомляє пресслужба компанії.

— Сьогодні усі структурні підрозділи компанії «ТАС Агро» залучені у виробничому процесі. Наш агрохолдинг працює у п’яти регіонах України, у різних природно-кліматичних зонах. Можемо констатувати, що цьогорічні погодні умови на Півночі країни були значно сприятливіші ніж у південних регіонах, це завадило продемонструвати високі загальні показники урожайності. Погодний фактор і став визначальним для жнив 2020 року в компанії, — прокоментував Віктор Белкот, директор з виробництва ТОВ «ТАС Агро».


Попри усі кризові явища 2020 року, несприятливі погодні умови, пандемію, компанія «ТАС Агро» продовжує стабільно демонструвати високі показники урожайності та прибутковості.

— Компанія також завершила збирання кукурудзи. Наразі обмолочено 36 тис. гектарів, з яких отримано понад 230 тис. тонн продукції. Середня урожайність кукурудзи становить 7 т/га, проте на Чернігівщині вдалося зібрати майже 10 т/га, — зазначив Віктор Белкот.


Як повідомляють в компанії, осінню посівну кампанію теж вже завершили. Зокрема, засіяно понад 11,4 тис. гектарів озимою пшеницею та 1,3 тис. гектарів озимим ріпаком. Посіви наразі перебувають у задовільному та хорошому стані, мають розвинені сходи. Крім того, у всіх підрозділах компанії вже завершують основний обробіток ґрунту під сівбу ярих культур. На сьогодні оброблено 40 тис. га із запланованих 48 тис. га. Триває внесення мінеральних добрив.

Джерело та фото: growhow
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter
Коментарії (0)


Топ категорії
Українським аграріям готують величезні штрафи Українським аграріям готують величезні штрафи
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
12 267
0
В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї
Оформляти ФОП і декларувати доходи змусять жителів сіл, які не здали в оренду свої земельні ділянки, а обробляють їх...
04.04.21
8 564
0