KMZ Industries модернізував ще одну зерносушарку іноземного виробництва

KMZ Industries модернізував ще одну зерносушарку іноземного виробництва
Новини агробізнесу України
20:58, 03 декабрь 2020
496
0
Спеціалісти KMZ Industries модернізували ще одну зерносушарку іноземного виробництва. Цього разу замовлення надійшло на автоматизацію французької Law-Denis, що експлуатується елеватором вже більше 10 років.

Про це повідомляє прес-служба KMZ Industries. «Замовник — „Київ-Атлантик Україна“, що спеціалізується на виробництві кормів і білково-вітамінно-мінеральних добавок для тварин, звернувся до нас із проханням модернізувати зерносушарку французького виробника Law-Denis, що вже довгий час експлуатується на об'єкті», — розповідає Олексій Ломакін, начальник департаменту автоматизації та електрифікації KMZ Industries.

За його словами, команда автоматизаторів KMZ Industries автоматизує не лише обладнання власного виробництва. Коли йдеться про комплексну автоматизацію, то це може бути і поєднання в єдину автоматизовану систему керування технологічним процесом обладнання різних виробників, у тому числі й іноземних. «Є в нас також замовлення на автоматизацію зерносушарок зарубіжного виробництва. Нещодавно для елеватора на Чернігівщині, наприклад, модернізували „американців“, а нині завершили задачу по французькій Law-Denis, яку перед нами поставив „Київ-Атлантик Україна“.

У останньої після довгого терміну експлуатації були проблеми з автоматикою, зокрема, вийшли з ладу окремі елементи, які наразі вже не виготовляються виробником», — додав Ломакін. Начальник департаменту автоматизації та електрифікації зауважує, що дилер LAW в Україні — компанія Adept Group звернулася до компанії як до експерта по зерносушаркам і, зокрема, виробника зерносушарок Brice-Baker, що свого часу були розроблені спеціалістами компанії Law-Denis.

У 2012 році активи Brice-Baker — виробничі лінії, конструкторську документацію й інтелектуальні розробки — придбав наш завод. Уже 8 років KMZ виробляє це обладнання в Україні, тож ідеально знає його. «Ми зберегли в сушарці наявну силову частину — автомати, проводи, пускачі тощо, а от „мозок“ повністю оновили: використали надійний контролер відомого німецького електротехнічного гіганта Phoenix Contact і програмне забезпечення власної розробки нашого заводу.

У вересні обладнання зустріло новий врожай у повній бойовій готовності», — коментує фахівець. Таким чином, територіальна близькість KMZ Industries до українських аграріїв і досвід роботи із обладнанням різних брендів стали корисними для замовників — аби оперативно вирішити їхні задачі й запобігти простоям елеваторів.

Джерело та фото: agravery
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter
Коментарії (0)


Топ категорії
Українським аграріям готують величезні штрафи Українським аграріям готують величезні штрафи
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
11 800
0
В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї
Оформляти ФОП і декларувати доходи змусять жителів сіл, які не здали в оренду свої земельні ділянки, а обробляють їх...
04.04.21
7 940
0