Президент підписав закон про функціонування аграрного держреєстру


Президент підписав закон про функціонування аграрного держреєстру
20:50, 03 2020
1 086
0

Президент України підписав прийнятий 5 листопада Верховною Радою Закон № 985-ІХ «Про внесення змін до Закону України «Про державну підтримку сільського господарства України» та інших законів щодо функціонування Державного аграрного реєстру та вдосконалення держпідтримки сільгоспвиробників».

Вказаним документом буде створено єдину державну інформаційну систему - Державний аграрний реєстр, який спростить отримання сільгоспвиробниками державної цільової підтримки.

За законом, Державний аграрний реєстр фінансуватиметься коштами держбюджету з метою комплексного інтегрування даних про сільгоспвиробників, їх майнові, земельні, екологічні, трудові, фінансово-кредитні та інші права. Реєстр вестиметься шляхом добровільного надання сільгоспвиробниками достовірної інформації про себе.

Вказаним Законом розширюється коло потенційних отримувачів держдопомоги, зокрема, туди увійдуть підприємства, що займаються органічним виробництвом або використовують зрошення. Також передбачена підтримка виробників, що постраждали внаслідок надзвичайних ситуацій природнього або техногенного характеру.

Автори закону вважають, що створення Державного аграрного реєстру спростить процедуру отримання держпідтримки виробниками, автоматизує перевірку їх статусу завдяки доступу до інших держреєстрів та кадастрів, дозволить оцінити ефективність використання заходів підтримки та забезпечить прозорий розподіл бюджетних коштів. Буде сформований «єдиний кабінет аграрія», який дозволить використовувати державні сервіси, співпрацювати з реєстрами та кадастрами, зокрема в процесі реєстрації земельних ділянок або виправлення помилок у Держгеокадастрі.

Джерело та фото: tripoli.land
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter

Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
29 531
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
19 067
0