Агрострахування — це унікальна парасолька фінансового захисту для фермера

Агрострахування — це унікальна парасолька фінансового захисту для фермера
Новини агробізнесу України та світу
20:59, 26 ноябрь 2020
500
0
Про це під час прес сніданку, організованого компанією «Сингента», повідомила Альона Гальцова, директорка управління міжнародного страхування компанії «ПЗУ Україна»

Компанія «ПЗУ Україна» з материнським офісом у Польщі, входить до топ-10 найбільших страхових компаній України. Як розповіла її представниця Альона Гальцова, спільний проєкт «МетеоЗахист» готувався надзвичайно ретельно.

«У 2016 році ми разом із «Сингента» запустили пілотний проєкт, який передбачав страхування майбутнього врожаю не за результатами такого, а за погодними показниками, за так званими погодними індексами, що мають прямий вплив на врожайність в цілому. Сьогодні ми вже можемо пишатися тим, що рівень страхових відшкодувань за програмою «МетеоЗахист» у 2020 році сягнув показника 58 млн гривень», — наголошує Альона Гальцова.


На думку представниці «ПЗУ Україна», участь у програмі індексного страхування врожаю «МетеоЗахист» надає агровиробникам безпрецедентну нагоду та можливість більш вільно планувати свою майбутню бізнес-активність.

«Агрострахування — це не спосіб отримання екстраприбутку, а унікальна парасолька фінансового захисту для агровиробника. У разі настання несприятливих погодних умов аграрії мають в наявності прозорий інструмент індексного страхування погодних показників, який є для всіх зрозумілим у критеріях визначення страхового випадку і суми страхової виплати», — пояснює Альона Гальцова.


Джерело та фото: landlord
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter
Коментарії (0)Топ категорії
7 етапів цифрової трансформації агровиробництва 7 етапів цифрової трансформації агровиробництва
В майбутньому вижити зможуть лише ті агропромисловці, які будують свою бізнес модель базуючись на інформаційних...
18.11.19
2 732
0
AgriChain створює WEB-портал з управління агробізнесом AgriChain створює WEB-портал з управління агробізнесом
Агрохолдинг Астарта-Київ створив ихаус компанию AgriChain, яка має намір створити єдиний інформаційний WEB-портал з...
24.11.19
2 143
0