На «Красилівський елеватор» буде накладено штраф за шкідливі викиди

На «Красилівський елеватор» буде накладено штраф за шкідливі викиди
18:10, 24 ноябрь 2020
578
0
За виявлені порушення природоохоронного законодавства на «Красилівський елеватор», що на Хмельниччині, буде накладено штраф. Про це інформує прес-служба Державної екологічної інспекції у Хмельницькій області.

«Наприкінці жовтня поточного року на „гарячу“ телефонну лінію Державної екологічної інспекції у Хмельницькій області надійшло звернення від мешканця міста Красилів про те, що вже кілька днів поспіль ТОВ „АІК Трейдінг“ („Красилівський елеватор АІК“) викидає в атмосферне повітря значну кількість забруднюючих речовин, які утворюються при роботі зерносушарки у процесі сушіння зернових культур», — йдеться в повідомленні.


Так, з метою перевірки фактів, зазначених у зверненні, інспекцією у період з 4 по 17 листопада було проведено позапланову перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства зазначеним суб'єктом господарювання, під час якої встановлено, що «Красилівський елеватор АІК» здійснює викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від зерносушарки за відсутності дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря.

«Крім того, ТОВ „АІК Трейдінг“ не було представлено документи про взяття на державний облік об'єкта, який справляє або може справити шкідливий вплив на здоров’я людей і стан атмосферного повітря», — наголошують у відомстві.


В результаті, з метою усунення виявлених порушень вимог природоохоронного законодавства, інспекцією винесено припис суб'єкту господарювання та вживаються заходи щодо притягнення посадових осіб підприємства до адміністративної відповідальності.

Джерело та фото: tripoli
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter
Коментарії (0)


Топ категорії
Українським аграріям готують величезні штрафи Українським аграріям готують величезні штрафи
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
12 267
0
В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї
Оформляти ФОП і декларувати доходи змусять жителів сіл, які не здали в оренду свої земельні ділянки, а обробляють їх...
04.04.21
8 564
0