На «Красилівський елеватор» буде накладено штраф за шкідливі викиди


На «Красилівський елеватор» буде накладено штраф за шкідливі викиди
18:10, 24 2020
1 249
0

За виявлені порушення природоохоронного законодавства на «Красилівський елеватор», що на Хмельниччині, буде накладено штраф. Про це інформує прес-служба Державної екологічної інспекції у Хмельницькій області.

«Наприкінці жовтня поточного року на „гарячу“ телефонну лінію Державної екологічної інспекції у Хмельницькій області надійшло звернення від мешканця міста Красилів про те, що вже кілька днів поспіль ТОВ „АІК Трейдінг“ („Красилівський елеватор АІК“) викидає в атмосферне повітря значну кількість забруднюючих речовин, які утворюються при роботі зерносушарки у процесі сушіння зернових культур», — йдеться в повідомленні.


Так, з метою перевірки фактів, зазначених у зверненні, інспекцією у період з 4 по 17 листопада було проведено позапланову перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства зазначеним суб'єктом господарювання, під час якої встановлено, що «Красилівський елеватор АІК» здійснює викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від зерносушарки за відсутності дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря.

«Крім того, ТОВ „АІК Трейдінг“ не було представлено документи про взяття на державний облік об'єкта, який справляє або може справити шкідливий вплив на здоров’я людей і стан атмосферного повітря», — наголошують у відомстві.


В результаті, з метою усунення виявлених порушень вимог природоохоронного законодавства, інспекцією винесено припис суб'єкту господарювання та вживаються заходи щодо притягнення посадових осіб підприємства до адміністративної відповідальності.

Джерело та фото: tripoli
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter

Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
29 773
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
19 169
0