COFCO побудувала новий елеватор на Чернігівщині

COFCO побудувала новий елеватор на Чернігівщині
Новини агробізнесу України
18:50, 22 ноябрь 2020
622
0
У Чернігівській області в смт. Талалаївка побудували нове зерносховище. Компанія COFCO Agri Ukraine ввела в експлуатацію першу чергу «Талалаївського елеватора». Про це пише Elevatorist.com.

Загальна потужність зерносховища з другою чергою складе 32 тис. Т - 8 силосів по 4 тис. Т кожен. Зараз зведено 6 ємностей для зберігання, а також 4 оперативних силосу.

Згідно з повідомленням, на території «Талалаївського елеватора» побудували вузол автоотгрузкі і два вузла автопріемкі зерна з вагами і пробоотборником. Також вже є дві точки завантаження залізничних вагонів з ваговими.

Ведеться будівництво двох залізничних під'їзних шляхів, з можливістю одночасного розміщення не менше 18 вагонів на кожному шляху. Також на елеваторі є зерноочистка і зерносушарка.

Нагадаємо, що COFCO Agri Ukraine увійшла в рейтинг найбільших одержувачів відшкодування податку на додану вартість (ПДВ) в АПК в жовтні 2020 р

Джерело та фото: latifundist
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter
Коментарії (0)


Топ категорії
Українським аграріям готують величезні штрафи Українським аграріям готують величезні штрафи
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
11 805
0
В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї
Оформляти ФОП і декларувати доходи змусять жителів сіл, які не здали в оренду свої земельні ділянки, а обробляють їх...
04.04.21
7 949
0