ADM інвестує в найбільший в світі завод з виробництва протеїнів з комах


ADM інвестує в найбільший в світі завод з виробництва протеїнів з комах
18:41, 22 2020
1 178
0

Archer Daniels Midland Company (ADM) французька біотехнологічна компанія InnovaFeed оголосили 19 листопада 2020 року про плани будівництва найбільшого в світі заводу з виробництва протеїнів з комах в Декатур, штат Іллінойс. Про це повідомляє Reuters.

Відзначається, що оголошення зроблено на тлі зростання світових цін на фуражне зерно і посилення поставок, а також у міру того, як все більше компаній працюють над зниженням «вуглецевого сліду» своєї діяльності. Комахи розглядаються як стійка альтернатива рибного борошна і іншим високобілковим кормів.

«Завод буде щорічно виробляти 60 тис. Т кормового білка для тварин від Hermetia Illucens, високопоживної мухи, а також 20 тис. Т масел для раціону птиці та свиней і 400 тис. Т добрив», - йдеться в повідомленні.


Згідно з повідомленням, будівництво об'єкту планується почати в наступному році, в зв'язку з очікуваним отримання відповідних дозволів і погоджень.

Завод буде побудований поруч з масивним комплексом з переробки кукурудзи ADM і буде використовувати побічні продукти переробки кукурудзи як корм для комах, а також відпрацьоване тепло і пар, що надходять з заводу з переробки кукурудзи. За словами компаній, в результаті спільної роботи буде викидатися на 80% менше вуглекислого газу, ніж на окремому підприємстві.

«Супутня кукурудзяна продукція ADM буде перероблятися на місці, щоб годувати комах через інфраструктуру, підключену до об'єкта. Ця виробнича модель також дозволить InnovaFeed використовувати 27 МВт залишкової енергії, отриманої в результаті переробки ADM, яка які раніше не злітала », - наголошується в заяві InnovaFeed.


Нагадаємо, що чистий прибуток компанії ADM за 9 місяців 2020 р зросла на 24% і склала $ 1,09 млрд.

Джерело та фото: latifundist
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter

Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
29 773
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
19 169
0