Кернел та GeoPard Agriculture підписали угоду про співпрацю

Кернел та GeoPard Agriculture підписали угоду про співпрацю
Новини агробізнесу України
16:48, 17 ноябрь 2020
893
0
GeoPard Agriculture та Кернел підписали угоду про роботу над застосуванням цифрових рішень для сталого сільського господарства. Про це йдеться в повідомленні на сайті GeoPard Agriculture.

Згідно з повідомленням, співпраця почалася навесні 2020 року з диференційованого посіву кукурудзи на основі багаторічних карт GeoPard.

«Протягом останніх кількох років ми оцінювали різні методи визначення і використання зон продуктивності. Для великих площ найбільш підходить аналіз багаторічних даних про рослинність і карт врожайності. Далі, з огляду на продуктивність зон, ми коригуємо норми висіву та норми внесення добрив », - повідомив керівник служби моделювання та моніторингу компанії« Кернел »Євген Сапіженко.


Також він зазначив, що компанія «Кернел» розширює спектр цифрових рішень завдяки співпраці з GeoPard Agriculture.

«Із задоволенням повідомляю про співпрацю з однією з найбільших українських агрокомпаній« Кернел ». Україна є великим гравцем в рослинництві, що володіє багатими сільськогосподарськими ресурсами і потужним потенціалом. Ми раді надати інноваційні та ефективні рішення для холдингових і сервісних компаній в Чорноморському регіоні », - зазначив співзасновник компанії GeoPard Agriculture Володимир Клінков.


Довідка:
GeoPard Agriculture - німецька AgTech компанія, заснована в 2019 році командою ІТ-фахівців, захоплених розробкою цифрових рішень і аналізом векторних і растрових даних з географічною прив'язкою.

Клієнти додатки GeoPard Agriculture користуються автоматично створеної багаторічної аналітикою, яка описує історичні й сезонні моделі розвитку сільськогосподарських культур на поле, що допомагає краще пізнати своє поле і прийняти правильне рішення в потрібних зонах в потрібний час.

GeoPard Agriculture надає сезонний моніторинг на рівні регіону. Вся аналітика доступна по API і для віджет-інтеграції.

Джерело та фото: прес-реліз meteotrek.ua
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter
Коментарії (0)


Топ категорії
Українським аграріям готують величезні штрафи Українським аграріям готують величезні штрафи
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
11 805
0
В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї
Оформляти ФОП і декларувати доходи змусять жителів сіл, які не здали в оренду свої земельні ділянки, а обробляють їх...
04.04.21
7 948
0