Порівнюйте індекси вегетації в AgriChain Scout

Порівнюйте індекси вегетації в AgriChain Scout
16:00, 09 2020
1 385
0


Українська ІТ-компанія AgriChain, розробник однойменної комплексної платформи управління агробізнесом, представила оновлення онлайн системи з управління моніторингом стану посівів - AgriChain Scout.

Як наголошується, сьогодні аграріям доступна маса IT-інструментів для огляду полів. Агроном отримує інформацію про стан посівів з різних джерел - супутникові знімки і аерофотозйомка, дані з метеостанцій, аналіз грунту - і ще масу всіляких даних, мета яких, допомогти в прийнятті управлінських рішень.

Остання версія IT-рішення AgriChain Scout отримала можливості для порівняння різних індексів вегетації і оновлені інструменти по роботі з панорамними знімками.

Моніторинг вегетаційних індексів - це спостереження за змінами індексу вегетації, отриманого за допомогою аналізу супутникових знімків. В даний час найбільш поширений нормалізований відносний вегетаційний індекс NDVI, який характеризує щільність рослинності і дозволяє аграріям оцінити схожість, ріст, наявність бур'янів або хвороб, а також спрогнозувати врожайність полів. Рішення AgriChain Scout дозволяє також аналізувати показники GNDVI, EVI2 і вологість грунту.

AgriChain Scout

GNDVI - це зелений нормалізований відносний вегетаційний індекс. Він схожий з NDVI за винятком того, що замість червоного спектра вимірює зелений в діапазоні від 0,54 до 0,57 мкм - це показник фотосинтетичної активності рослинного покриву, найбільш часто використовуваний при оцінці вмісту вологи та концентрації азоту в листках рослин по мультиспектрального даними, у яких відсутня крайній червоний канал.

AgriChain Scout

EVI2 - це вдосконалений вегетаційний індекс, який побудований як поліпшення NDVI шляхом оптимізації сигналу рослинності в областях з високим індексом листкової поверхні (LAI).

AgriChain Scout

В останньому релізі AgriChain Scout з'явилася можливість порівнювати різні показники в одному вікні. Для аналізу доступні знімки на різні дати, також до всіх зображень був доданий показник хмарності, це дозволить виключати знімки, зроблені в хмарну погоду.

AgriChain Scout

Крім того, в AgriChain Scout накопичуються дані: відповідальних з прив'язкою до полю, точної площі посівів, культурі на поле, погоді, сівозміні по роках, історії робіт на полі, оглядах полів по датах, стані ґрунтів, знімки з дронів, скаутів на поле і супутникові. В останньому релізі була підвищена точність прив'язки фото до координат в момент зйомки. Також були додані інструменти по роботі зі знімками на веб-версії продукту.

AgriChain Scout

«Створюючи і слідуючи структурованій системі оглядів полів агрокомпанії зможуть не тільки ефективно управляти агрономією на підприємствах, а й вивести на новий рівень якість продукції, а як наслідок збільшити прибуток бізнесу», - вважає Наталія Богачова, директор AgriChain.


Джерело та фото: прес-реліз AgriChain
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+EnterТоп категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
28 509
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
18 664
0