Soft.Farm пропонує всі необхідні інструменти кадастрового обліку

Soft.Farm пропонує всі необхідні інструменти кадастрового обліку
20:27, 31 2020
1 384
0
альтернативный текст
Ефективність системи управління земельним банком, який є ключовим активом виробництва, багато в чому залежить від роботи земельного відділу, а саме від якості оформлених договорів оренди та їхнього подальшого обліку в програмних комплексах. Про це повідомила прес-служба Soft.Farm.

На сьогодні веб-сервіс Soft.Farm має всі необхідні інструменти кадастрового обліку, який включає в себе візуалізацію полів господарства і всіх кадастрових ділянок, які перебувають на території оброблюваних площ і за її межами, систему оперативної звітності в розрізі полів, відділень, сільрад, орендарів, а також структурування всіх договорів оренди, позначених на мапі певними кольорами й маркерами відповідно до їхнього типу, статусу, терміну дії, розподілу тощо.

Система дозволяє створювати схеми обміну земельними ділянками та бачити на мапі всі землі, передані та отримані за обміном, що дає змогу керівнику контролювати процеси передачі й баланс отриманих та переданих площ.

Soft.Farm

За допомогою шару Публічної кадастрової карти України можна побачити розташування та поточний розподіл кадастрових ділянок, а завдяки функції Soft.Farm для отримання інформації про право власності з Реєстру є можливість моніторити та порівнювати дані по орендодавцях, наявні в агропідприємства й у Держгеокадастрі.

Земельний банк перебуває в постійному русі та з плином часу неминуче змінюється. Недостатньо зробити його одноразовий аналіз і очікувати статичного стану, оскільки змін зазнають не тільки межі оброблюваних площ, а й самі земельні ділянки як об’єкт власності та орендних відносин. Нові власники вступають у спадок, переукладаються договори з фірмами-конкурентами, оформляються угоди на ділянки сусіда, пред’являються права на невитребувані паї — і це далеко не повний перелік змін, за якими потрібно встежити.

Для вирішення цієї проблеми веб-сервіс Soft.Farm розширив функціонал кадастрового модуля й додав можливість контролювати права власності на земельні ділянки.

Тепер, крім збережених в архів даних і повної історії всіх внесених документів із різними типами, статусами, термінами дії договорів, можна позначати кадастрові ділянки, за якими необхідно зробити перезапит інформації про права власності з Реєстру.

Якщо по якомусь паю відбулася зміна власника, система позначить цю ділянку знаком оклику і встановить відповідну заплановану дію, що дасть змогу побачити її на мапі та вчасно відреагувати на зміни, що відбулися.

Команда Soft.Farm підтримує не тільки інновації, але і з повагою ставиться до вже усталених звичок. На багатьох підприємствах, де впроваджувалася наша система, ми спостерігали на стіні мапи полів, поділені на кадастрові ділянки й позначені різними кольорами залежно від поточних потреб господарства. Одні мапи розфарбовані за орендарями, на інших записані номери паїв, а треті позначені умовними позначками, які вимагають особливої ​​уваги.

“У нашому веб-сервісі ми реалізували можливість друку карти агропідприємства з високою роздільною здатністю. Тепер, крім електронної мапи полів і ділянок, яка міститься в комп’ютері, можна мати під рукою звичну паперову, причому в будь-якому форматі”,- повідомляють в компанії.


Soft.Farm

Soft.Farm завжди прислухається до потреб своїх клієнтів і наша основна перевага полягає в автоматизації процесів управління як земельним банком зокрема, так і всім господарством загалом. Систематизація отриманої інформації та оперативне реагування на зміни дає можливість скоротити ризики ведення бізнесу й бути на крок попереду конкурентів.

Джерело та фото: agronews
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+EnterТоп категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
26 193
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
17 714
0