Ostchem Retail започаткував програму пільгового кредитування для українських фермерів


Ostchem Retail започаткував програму пільгового кредитування для українських фермерів
22:28, 30 2020
1 397
0

Аграріям надається можливість отримати кредитування за пільговими відсотковими ставками – у різних валютах, і гривнях, і доларах, і євро. І беззаставне кредитування є можливість отримати для купівлі мінеральних добрив виробництва Ostchem Retail. Також є інструменти під заставу фінансових аграрних записок. До кредитування фермерів вже долучилися шість найсильніших банків. Середній строк програми закупівлі міндобрив – 9 місяців. Про це повідомив під час міжнародної агропромислової виставки «Інтерагро 2020» Богдан Шабатура, керівник партнерських програм компанії «Ostchem Retail».

«Добрива відіграють одну з найважливіших ролей у сільському господарстві. Якість і своєчасність внесення – на першому місці. Тому важливим є вибір поставщика, а також виробника добрив, які можуть відповідати за свій товар і за його якість», – каже Ольга Іванченко, фермерша.


Та головною проблемою для будь-якого підприємця залишається капітал, кажуть фахівці. Адже, фермерам доводиться вкладати гроші і в будівництво, і в обслуговування техніки та обробку угідь – усе для покращення якості продукції. Зацікавлений у цьому й сам виробник добрив.

«Мета проекту, в тому, щоб надати можливість середньому і дрібному фермеру отримувати доступ до фінансування і поставити цих самих фермерів в один ряд з величезними холдингами», – прокоментував Євген Хуриленко, керівник проекту Ostchem Retail.


Вітчизняні виробники добрив, які започаткували програму пільгового кредитування, вважають, що така комплексна співпраця з українськими хімічними заводами убезпечить фермера від використання низькоякісної імпортної продукції, а робота з банками – збільшить прибутковість агробізнесу. Кредити дають можливість фермерам купувати добрива вигідно у низький сезон.

Сергій Пільганчук, керівник відділу продажу корпоративних продуктів банку «Агропросперіс Банк», – зазначив, що ці програми дають можливість для банку – збільшувати клієнтську базу, збільшувати свій кредитний портфель. Для клієнта – це є можливість отримувати пільгове фінансування, а саме знижену відсоткову ставку за рахунок компенсації, яку дає виробник.

«Те, що зробив «Ostchem Retail» – це справжня революція на ринку. Малий і середній фермер має можливість отримувати і купувати добрива у кредит. Вони збільшили врожайність, доходи. Це величезний вклад в економіку», – наголосив Олег Арестархов, керівник з корпоративних комунікацій Group DF.


Таку форму фінансування, банки-партнери кредитної програми із закупівлі міндобрив, вважають взаємовигідною. Тому що виробник напряму компенсує відсоткову ставку банку. А фермер отримує вигідні умови фінансування.

Джерело та фото: agronews
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter

Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
29 531
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
19 067
0