The Terraton допоможе фермерам стати героями "змін клімату"

The Terraton допоможе фермерам стати героями
діджитал
21:18, 12 октябрь 2019
1 377
0
"Коли я повернувся на ферму, я зрозумів, що щось не так".

Том Кеннон має на увазі час, 25 років тому, коли він повернувся зі школи, щоб допомогти керувати сімейним господарством в Оклахомі. Господарство, яке було в його родині з кінця 1800-х років, в основному вирощувало пшеницю в той час, але також зберігало рідні луки для випасу худоби.

Terraton Challenge

Що вразило його, коли він повернувся, - це різниця між луками, які ніколи не обробляли або не мали синтетичних добрив на них, та сільськогосподарськими угіддями, які повинні були бути бажаною землею для вирощування сільськогосподарських культур.

«Я бачив рідну траву, яку ніколи не чіпали, яка щороку давала величезну кількість біомаси і давала перевагу тому, що вважалося кращою землею».


Різниця, за його словами, зійшла на ґрунт. Деякі сучасні сільськогосподарські практики, такі як використання синтетичних пестицидів чи добрив та щорічна обробка ґрунту, призводять до деградації верхнього ґрунту, верхнього шару ґрунту, що містить найбільше корисних для росту рослин поживних речовин, органічних речовин та мікробів. Багата органічна речовина ґрунту також важлива для посилення утримування води та щільності поживних речовин врожаю, а також для зберігання вуглецю, який інакше потраплятиме в атмосферу як вуглекислий газ.

Оскільки терміново потрібно визначити та прийняти рішення щодо зміни клімату, у світі зростає розмова про роль здорових ґрунтів у боротьбі з наслідками збільшення викидів парникових газів - а також про те, що фермерам, як Кеннон, потрібно використати для потенціалу захоронення вуглецю на своїх землях у вигідний і стійкий спосіб.

Кеннон ніколи формально не вивчав сільськогосподарські науки. Натомість, натхненний великою кількістю недоторканих луків, він почав застосовувати те, що зараз називають «відновлювальним» способом вирощування.

The Terraton допоможе фермерам стати героями "змін клімату"
Це стосувалося продажу всього обладнання для обробки ґрунту на фермі для того, щоб ґрунт ніколи не порушувався, утримання ґрунту, покритого багатовидовими покривними культурами, повернення худоби на посіви, припинення використання будь-яких синтетичних вкладень та обертання вирощених культур.

«Це дійсно вражає всі стовпи регенеративного агента, і я зробив це випадково, перш ніж хто-небудь коли-небудь склав ці п'ять стовпів разом. Ми просто дізналися, як їхали », - сказав він, додавши, що ніхто з кілометрів не робив те саме. "Щоразу, коли виникала проблема, і ви говорили з агентом з питань розширення або розмовляли з ким-небудь із великих хімічних компаній, вони дали вам рецепт, як щось вбити", - додав він. «Я не отримав пам’ятки, що мені потрібно більше добрив і більше хімікатів, щоб отримати більший урожай».

Крок в Індиго Аґ і Тератон Виклик
Втомившись зосередженості на використанні хімічних розчинів, Кеннон завжди був прихильним дослідником біологічних та технологічних альтернатив для поліпшення родючості ґрунтів, зниження витрат на введення та підтримання його роботи. Будучи партнером з досліджень Indigo, Кеннон випробував та прийняв цілу низку нових продуктів для підтримки його регенеративного підходу, включаючи власні насіння, оброблені мікробними мікробами, та безліч цифрових технологій. Тепер із викликом Terraton, відкритим закликом Indigo до підприємців, що займаються дисциплінами, щодо інновацій, які можуть пришвидшити, кількісно оцінити і виграти видобуток вуглецю, Cannon захоплюється наступним раундом технологій для випробування.

«Як партнер з дослідження компанії Indigo, я надзвичайно схвильований, що все, що Індіго запропонував нам перевірити в минулому, було правомірним з реальною можливістю вплинути на мою роботу. Я знаю, що люди Індіго такі ж хороші, як і його. Вони абсолютно вершина галузі, і вони не збираються випробовувати нічого, якщо це не буде дуже хороший шанс вплинути ".


Тератонський виклик призначений для досягнення цілей Ініціативи Тератон - більш широкі зусилля Індіго щодо захоплення одного трильйона тонн атмосферного вуглекислого газу у сільськогосподарських ґрунтах світу - і буде тісно співпрацювати з партнерами Indigo Research, як Cannon, щоб перевірити, випробувати та вдосконалити запропоновані рішення . Вибрані відповіді на глобальний заклик до ідей матимуть право на отримання до 60 000 доларів дотацій та 3 мільйонів доларів контрактів, крім менторства та експериментів у реальному світі. Період подання заявок залишатиметься відкритим до 1 жовтня 2019 року.

У той час як Кеннон відзначав існуючі можливості вдосконалити технологію ґрунтових випробувань - "нам потрібна точна здатність довести, з повторюваністю, що ми робимо позитивні зміни", - він також підкреслив важливість пошуку способів винагородити виробників за їх роль у зниженні вуглецю на їхні ґрунти та створення стимулів, які б прискорили перехід на рівні галузі до регенеративних методів.

Це можуть бути фінансові інструменти з новими методологіями кредитування вуглецю, або страхові продукти, пов'язані з захопленням вуглецю. Вони можуть бути новими підходами до обліку екосистемних послуг. Цікаві також технології відстеження, які дозволять належним чином зберегти ідентичність продуктів, вирощених стійким способом, сприяючи збереженню їх продуктивності на ринку та потенційно стягувати премію. Визнаючи, що регенеративні методи вирощування привертають все більше уваги, Кеннон зазначив, що нові технології, такі, як запропоновані через Тератонський виклик, будуть важливими для забезпечення загальноприйнятих регенеративних методів як стандарт, а не виняток.

«Ми повинні мати можливість довести те, що виробники регенерації вже знають. Чудова історія проходить довгий шлях, але фермери хочуть побачити факти. Я думаю, що у нас є можливість бути героями змін клімату ».

Автор: Віктор Оношко
Фото: agfundernews
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter
Коментарії (0)


Топ категорії
Українським аграріям готують величезні штрафи Українським аграріям готують величезні штрафи
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
11 805
0
В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї
Оформляти ФОП і декларувати доходи змусять жителів сіл, які не здали в оренду свої земельні ділянки, а обробляють їх...
04.04.21
7 948
0