Фермерка з Бердянська виробляє більше 40 різновидів пастили

Фермерка з Бердянська виробляє більше 40 різновидів пастили
Цікаве / Новини агробізнесу України та світу
14:23, 27 октябрь 2020
475
0
Виготовляти пастилу та інші солодощі Надія Гусинська з Бердянська почала чотири роки тому. Вчилася жінка самотужки – постійно експериментувала, додавала нові фрукти, спеції. Повыдомляє seeds.

«Я хотіла, щоб діти їли натуральні корисні солодощі, у магазині такого не змогла купити, тому вирішила робити їх сама. Спочатку зробила пастилу з фруктів, потім почала більше експериментувати, додавати інші смаки, цей процес захопив мене», – згадує Надія початок свого бізнесу.


Основою її пастили є пюре з печених яблук. Завдяки пектину, який міститься у цих фруктах, пастила стає елатичною і м’якою. Надія не додає цукор до своїх виробів, адже фрукти і ягоди містять природній цукор. Цього досить, щоб пастила була натурально солодкою.

Першими її клієнтами були друзі та знайомі, вони оцінили натуральні снеки і надихнули Надію. З часом майстриня зрозуміла, що це захоплення може стати комерційним проєктом і гарним заробітком для родини, розповідає Проєкт USAID “Економічна підтримка Східної України” на своїй сторінці у Facebook

Зараз майстриня має в асортименті понад 40 видів пастили та інших смаколиків. Вона робить також овочеві чіпси, хлібці, натуральні спеції та чаї. У партнерстві з місцевою фермеркою Оленою Лубенською Надія виготовляє овочеві чіпси з додаванням сиру, який витриманий понад шість місяців.

«Я бачу, що популярність споживання здорової їжі зростає, все більше батьків купують овочеві чіпси чи фруктові для дітей до школи. Це радує, бо наша мета – допомогти виростити здорове покоління. Хочу, аби смаком їх дитинства була натуральна фруктова пастила», – каже Надія.


Овочі, фрукти, трави родина Гусинських закуповує у місцевих фермерів, частину вирощує у власному городі. Ще Надія планує збудувати власний цех з виробництва пастили, виробляти цей корисний продукт у більших об’ємах і далі популяризувати корисні снеки.

Джерело та фото: seeds
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter
Коментарії (0)
Топ категорії
7 етапів цифрової трансформації агровиробництва 7 етапів цифрової трансформації агровиробництва
В майбутньому вижити зможуть лише ті агропромисловці, які будують свою бізнес модель базуючись на інформаційних...
18.11.19
2 626
0
AgriChain створює WEB-портал з управління агробізнесом AgriChain створює WEB-портал з управління агробізнесом
Агрохолдинг Астарта-Київ створив ихаус компанию AgriChain, яка має намір створити єдиний інформаційний WEB-портал з...
24.11.19
1 991
0