Egritech розробив бункер-перевантажувач для комфортної роботи на схилах

Egritech розробив бункер-перевантажувач для комфортної роботи на схилах
Новини агробізнесу України та світу
22:21, 26 октябрь 2020
524
0
Компанія Egritech розробила бункер-накопичувач перевантажувальний БНП-20. За словами виробника, основна його перевага — комфортна робота на схилах при різних умовах.

Як зазначає виробник, саме відмінність у кількості осей та шкенів моделей БНП-20 та БНП-20-2 зумовлює їх робочі можливості при рівній ефективності та різних умовах.

«Наразі в модельному ряді Egritech маємо 2 моделі бункера-накопичувача перевантажувального: БНП-20 та БНП-20-2. Перший призначений для роботи на важких ґрунтах після дощу. Його колеса виходять за габарити трактора, тому колія відсутня. Проте БНП-20 може перевернутися на крутих схилах, а ось БНП-20-2 — ні через наявність 2-х точок опори збоку», — розповів Дмитро Сорочан, керівник відділу маркетингу Egritech.


Форма кузова БНП-20 робить бункер-накопичувач перевантажувальний більшим за габаритними розмірами, тому транспортування такої техніки дорогами загального призначення неможливе.

Нова модель БНП-20-2 має 2 шнеки (горизонтальний та вертикальний), що зумовлює збереження об'єму кузова та забезпечує менший за розміром та шириною габарит. Це дозволяє транспортувати даний тракторний причіп дорогами загального значення без спеціальних дозвільних документів.

«Одноосьні причепи краще використовувати в місцевостях, де є розгалужена мережа зрошувальних каналів, тому що бункеру-накопичувачу «легше» їх проїжджати. Двоосні БНП придатніші для роботи на полях, які знаходяться на схилах», — зазначається у повідомленні виробника.


Джерело та фото: tripoli
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter
Коментарії (0)
Топ категорії
7 етапів цифрової трансформації агровиробництва 7 етапів цифрової трансформації агровиробництва
В майбутньому вижити зможуть лише ті агропромисловці, які будують свою бізнес модель базуючись на інформаційних...
18.11.19
2 626
0
AgriChain створює WEB-портал з управління агробізнесом AgriChain створює WEB-портал з управління агробізнесом
Агрохолдинг Астарта-Київ створив ихаус компанию AgriChain, яка має намір створити єдиний інформаційний WEB-портал з...
24.11.19
1 991
0