BASF представив нові препарати на онлайн конференції

BASF представив нові препарати на онлайн конференції
16:07, 26 2020
1 423
0

22 жовтня 2020 р., на щорічній конференції дистриб’юторів департаменту BASF Agricultural Solutions, яка відбулася у новому форматі D-Club онлайн, компанія BASF оголосила нову комерційну політику, підходи, продукти та маркетингові кампанії на сезон 2021. Про це повідомляє пресслужба компанії.

«2020 р. видався чи не найскладнішим роком в історії роботи компанії в Україні, і причина не лише у пандемії. Екстремальні погодні умови, політична і економічна нестабільність, переформатування ринку дистриб’юції та карантинні обмеження — це реалії, з якими цього сезону зіштовхнулись аграрії України. Проте, попри всі складнощі, ми змогли вчасно розпочати комерційний сезон 2021», — відмітив Андрій Касьян, керівник департаменту BASF Agricultural Solutions в Україні, Молдові та країнах Кавказу.

Крім того, дистриб’ютори мали змогу раніше за всіх дізнатись про нові продукти, які будуть запропоновані аграріям вже незабаром. А саме:

✅Пульсар® Флекс — єдиний універсальний соло-Імазамокс гербіцид із потужною формуляцією та за доступною ціною на гектар для Clearfield® та Clearfiled® Plus технологій на соняшнику.

✅ Стомп® Аква — системний гербіцид, що пригнічує спектр злакових та дводольних бур’янів для захисту овочевих культур, а також забезпечує тривалу дію завдяки безперервному вивільненню пендиметаліну з капсул та є безпечним при застосуванні по сходам культур.

Також в планах підрозділу Agricultural Solutions компанії до 2028 р. випустили понад 30 інновацій в усьому світі для забезпечення високих врожаїв, їх якості та сталого розвитку.

«У BASF ми створюємо хімію для сталого майбутнього, поєднуючи економічний успіх із захистом довкілля та соціальною відповідальністю. Близько 117 тис. співробітників роблять свій внесок в успіх клієнтів концерну практично в кожному секторі та практично в кожній країні світу. Наш продуктовий портфель складається з 6 основних сегментів: хімікати, матеріали, промислові рішення, технології для обробки поверхонь, харчування та догляд, рішення для сільського господарства. У 2019 р. обсяг продажів концерну склав €59 млрд», — підсумували у компанії.


Джерело та фото: tripoli.land
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+EnterТоп категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
29 179
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
18 926
0