FRUKTONA ORGANIC - нове виробниче підприємство у Вінниці

FRUKTONA ORGANIC - нове виробниче підприємство у Вінниці
18:54, 24 октябрь 2020
1 014
0
Fruktona Organic - нове виробниче підприємство м. Вінниці, яке займається переробкою, заморозкою овочів та фруктів та спеціалізується на вирощуванні, збиранні, переробці та продажу свіжих і заморожених ягід, фруктів, овочів, а також грибів та зерняткових. Підприємство молоде, на ринку Вінниччини його продукцію знають близько трьох років, але «Fruktona» швидко набирає обертів та має досить амбітні плани на найближче майбутнє.
Підприємство ввело в експлуатацію нову лінію з переробки яблук.

FRUKTONA ORGANIC

Fruktona Organic приймає на переробку в тому числі і продукцію, яка не має бездоганного товарного вигляду, але може перероблятися і в подальшому використовуватися для наповнювачів йогуртів, морозива тощо.

Продукція підприємства використовується для молочної, кондитерської промисловості, виробників соків та консервів.

«Цей напрям є досить актуальним,- коментує директор профільного департаменту ОДА Микола Ткачук,- адже на сьогодні значна частина залишків сільгосппродукції, зокрема, в галузі овочівництва залишається невикористаною. А технологічні процеси, які сьогодні використовують сільгосптоваровиробники, сприяють тому, щоб отримувати максимально високий врожай, який потребує переробки. Звичайно, галуззю овочівництва переважно займаються південні регіони України, але з такими погодними умовами, які складаються на Вінниччині, зокрема, у зоні Північного Степу,, невеликі сільгоспвиробники орієнтуватимуться на галузь садівництва та овочівництва. А такі переробні підприємства як «Фруктона-ВН» надаватимуть змогу реалізовувати високоякісну сільгосппродукцію для населення за більш вигідними цінами».


FRUKTONA ORGANIC

На даний час технічна база підприємства дозволяє підготувати продукцію у відповідності до індивідуальних потреб кожного замовника. Заморозка, сортування, пакування, зберігання, транспортування – всі процеси відбуваються з суворим дотриманням вимог міжнародної системи якості FSSC 22000:2005, що пов’язана з безпекою харчових продуктів.

Як запевнив директор ТОВ «Фруктона» Костянтин Кузьменко, сьогодні підприємство постачає продукцію як на внутрішній ринок України, так і в країни Європи, Близького Сходу та Північної Америки. Завдяки сучасному технологічному оснащенню та кваліфікованому персоналу, Fruktona Organic отримала довіру багатьох українських та іноземних партнерів.

FRUKTONA ORGANIC

8 жовтня в області відбувся семінар з питань земельної реформи, державної підтримки та розвитку фермерських господарств.

Спільно із керівниками сільгосптоваровиробників та органів місцевого самоврядування, учасники семінару обговорили низку питань в частині адміністрування державних програм з підтримки різних галузей: бджолярства, тваринництва тощо. Крім цього, значна увага була приділена тим програмам, у яких безпосередньо беруть участь самі сільгосптоваровиробники, зокрема, таких як: надання копенсаційних виплат з погашення банківських відсотків, а також компенсації за придбану техніку вітчизняного виробництва.

FRUKTONA ORGANIC

Джерело та фото: agroperspectiva
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter
Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
17 219
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
16 531
0