Після 15 років експериментів у світі з'явився рожевий ананас

Після 15 років експериментів у світі з'явився рожевий ананас
22:43, 23 2020
1 007
0
альтернативный текст
Після 15 років експериментів у світі з'явився рожевий ананас. Його селекцією займалася компанія Del Monte, яка ще у 2006 році заявила про початок роботи над дивовижним фруктом.

Завдяки унікальному смаку, ананас Pinkglow може похвалитися нотками ароматних цукерок і, безсумнівно, порадує споживачів різного віку, пише freshplaza. Вирощений в екзотичних костариканських джунглях, рожевий ананас є ексклюзивним продуктом.

рожевий ананас

"Будучи провідним постачальником свіжих ананасів по всьому світу, Fresh Del Monte прагне інвестувати в програму досліджень щодо розробок ананасів, аби задовольнити постійно мінливі потреби наших споживачів, — каже Пабло Ріверо, віце-президент з маркетингу Fresh Del Monteі. — Ананас Pinkglow — це продукт, яким ми неймовірно пишаємось — не тільки завдяки прекрасному кольору та вишуканому смаку, але й завдяки стійкому методу, який ми застосували для виробництва цих нових рожевих ананасів".


Fresh Del Monteі пояснює, що для вирощування ананасів насправді потрібно 24 місяці, причому Pinkglows спеціально відбирають вручну з “надзвичайно обмеженого врожаю” на фермі в Коста-Ріці.

рожевий ананас

Рожевий ананас більш соковитий та солодкий, ніж звичайний ананас із вишуканим і абсолютно унікальним смаком. Споживачі отримуватимуть такі ананаси вже без верхньої частини: вона видаляється, аби бути пересадженою, і таким чином забезпечувати стійкість вирощування наступного рідкісного врожаю. Ананаси можна замовити лише через інтернет, кожна коробка матиме всередині сертифікат справжності.

Джерело та фото: greenpost
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+EnterТоп категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
26 193
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
17 714
0