Soft.Farm підвищує ефективність агродіяльності завдяки якісному аналізу даних у картограмах


Soft.Farm підвищує ефективність агродіяльності завдяки якісному аналізу даних у картограмах
21:48, 23 2020
1 355
0

Ні для кого не секрет, що основним активом кожного агропідприємства є землі: укладаються договори оренди, підраховується кадастрова площа, ведеться документація по майнових правах… Але крім юридичних даних необхідно знати ще й властивості ґрунтів, які складають земельний банк і на яких вирощуються сільськогосподарські культури. Про це повідомила прес-служба Soft.Farm.

На сьогоднішній день безліч лабораторій пропонують послуги агродіагностики ґрунту. Вони роблять відбір проб і проводять комплексний агрохімічний аналіз ґрунту, але основна проблема полягає в тому, що кожна лабораторія віддає отримані дані в індивідуальному форматі.

Це може бути Excel, PDF або взагалі паперовий носій, і в підсумку агроному дуже складно систематизувати, а тим більше візуалізувати інформацію з розрізнених програм і провести її якісну аналітику.

Веб-сервіс Soft.Farm пропонує рішення даної проблеми. Тепер не потрібно довго вносити результати аналізу і не знадобиться зберігання купи зайвих паперів. Достатньо сформувати і завантажити шаблон у форматі Excel і інформація відразу візуалізується в програмі.

Крім легкого завантаження документів із лабораторій Soft.Farm автоматично імпортує на сервер дані з пенетрометрів компаній Skok Agro і DataField.

Soft.Farm

Система дозволяє вносити агрофізичні та агрохімічні властивості для будь-якого шару ґрунту і по будь-якому елементу.
Для кожного елемента можливо створити свою колірну шкалу картограми, виділивши окремо механічний склад або зволоженість ґрунту, а також вміст поживних речовин (N, P, K, Са, Mg, Fe, Zn і т.д.) і інших органічних сполук основних ґрунтових компонентів.

Агро інновації від Soft.Farm: моніторинг вегетаційних індексів (NDVI) у сільському господарстві

Отримані результати перетворюються в картограми. Для їх створення веб-сервіс об’єднав кілька методів, визнаних світовою спільнотою. Це методи крігінга, Вороного і Безьє, кожен з яких можна застосувати для розрахунку.

Soft.Farm

Основною особливістю створення картограм в Soft.Farm є автоматичний підрахунок площі. Але це не просто цифри: обчислюється кількість площ з різними хімічними та фізичними властивостями.

Таким чином, відбувається розбивка за даними елементів і можна виділити зони з високим, середнім або низьким вмістом певної речовини по окремому полю або по всьому господарству в цілому, що надає можливість агропідприємству правильно побудувати систему забезпечення ґрунтів елементами живлення, розрахувати необхідну кількість добрив і оптимізувати фінансові витрати.

Soft.Farm

Soft.Farm забезпечує комплексний підхід до агробізнесу і дозволяє підвищити ефективність ведення сільськогосподарської діяльності завдяки якісному аналізу даних картограм, польових робіт, знімків NDVI і земельного банку в одній системі.

Джерело та фото: agronews
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter

Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
29 531
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
19 067
0