На ринку з'явилася альтернатива яблукам Fuji — ще більш солодкі Fujion

На ринку з'явилася альтернатива яблукам Fuji — ще більш солодкі Fujion
22:04, 23 2020
877
0
Цінність яблук в раціоні людини дуже висока, це незамінний продукт харчування. Яблука служать профілактичним засобом від безлічі захворювань, а також сцілюють людський організм, стимулюють роботу внутрішніх органів і підтримують імунітет.

Вони містять вітаміни С, В1, В2, Р, Е, каротин, залізо, калій, марганець, кальцій, цукри та органічні кислоти. Яблука – природне джерело пектинів, які не перетравлюються в шлунку і виводяться природним шляхом, «по дорозі» вбираючи накопичені токсини. Це своєрідна мітла, що м'яко очищає шлунково-кишковий тракт.

Яблук має бути більше, вирішили італійські селекціонери з Consorzio Italiano Vivaisti (CIV) і представили нові сорти яблунь, що мають солодкі плоди, помірну енергію, простий в управлінні деревний габітус. Це сорти з високим та постійним урожаєм, повідомляє FreshPlaza.

Fujion – це пізній сорт, естетично схожий на Fuji, є чудовою альтернативою клонам Fuji, що має кращу якість плодів зі сховища в лютому, не має дворічного циклу плодоношення, та стійкий до парші. Період збору врожаю Fujion більш концентрований, ніж для Fuji, і, як правило, він може бути завершений за два збори. Плоди – яскраво-червоні, колір присутній навіть на ділянках під листям. Яблука дуже солодкі, соковиті, смак виразніший, ніж на клонах Fuji.

Одними з нових сортів є яблука Smeralda – ранній сорт, стійкий до парші, з плодами від зеленого до жовтого кольору, який може бути цікавою альтернативою Granny Smith або Golden. Вікно тривалого збору справді дозволяє виробникам збирати плоди, коли вони зелені або жовті. Сорт стійкий до парші, має компактну крону та короткі гілки, прості в управлінні. Плоди солодкі з вираженою «кислинкою», що робить смак збалансованим. Дуже довго зберігаються, незалежно від часу збирання.

Gaia – це середньостиглий, стійкий до парші сорт, з плодами приплеснутої форми, з червоними помітними смугами. Це дуже урожайний сорт, простий у вирощуванні, який зазвичай вирощують і продають на початку сезону, протягом осені, як органічне яблуко. Має гарний солодкий смак, ідеально підходить для продажів оптової та роздрібної торгівлі. Яблука добре зберігаються, зважаючи на ранньостиглість.

Джерело та фото: greenpost
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter
Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
25 251
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
17 332
0