Новий функціонал в AgriChain Land - "шари користувачів"


Новий функціонал в AgriChain Land -
12:30, 19 2020
1 529
0

Компанія Agrichain повідомила про випуск оновлення Agrichain Land - ІТ-системи з управління земельним банком агрокомпаній.

Рішення дозволяє закрити головні проблеми в управлінні земельним банком, з якими стикаються всі аграрії України: недостовірність та неповнота історичних даних; відмінності в площі ділянок та полів, орендованих і оброблюваних підприємством; людський фактор в процесі модерації відносин з пайовиками та ін.

Відзначається, що в останньому оновленні Agrichain Land були додані «шари користувачів», що помітно підсилило продукт в частині інструментів по візуалізації даних на карті.

AgriChain Land шари користувачів

Тепер користувачі системи мають великий інструментарій для створення довільної кількості шарів та відображення цієї інформації на карті.

Зокрема, з'явилася можливість наносити на карту стаціонарні об'єкти на поле, такі як: лінії електропередач, хаотично створені дорожні з'єднання, застарілі іригаційні системи; виділяти на карті санітарні зони, землі водного фонду, поля конкурентів; наносити на карту елеватори, заводи та інші важливі об'єкти.

AgriChain Land шари користувачів

У розділі управління шарами користувачів є можливість завантажити готові контури нових об'єктів із зовнішніх файлів або намалювати шари вручну.

Завдяки останнім удосконаленням ІТ-системи управління земельним банком AgriChain Land з`явилась можливість отримати повну цифровізацію земельного банку в одній системі, а також власну інтерактивну кадастрову карту та аудит даних 24/7. При цьому в AgriChain Land існує система менеджменту завдань фахівців та присутня велика кількість аналітичних звітів по земельному банку.

AgriChain Land шари користувачів

Напередодні відкриття ринку землі кожен квадратний метр земельного банку повинен бути чітко відображений, впорядкований та проінспектований. Це дозволить агровиробникам не тільки не втратити їх земельний банк в майбутньому, а й заощадити гроші на землекористуванні вже зараз.

Джерело та фото: прес-реліз AgriChain
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter

Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
29 697
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
19 127
0