МХП в Черкассах открыл третий Мясомаркет

МХП в Черкассах открыл третий Мясомаркет
Новини агробізнесу України та світу
00:08, 19 октябрь 2020
430
0
У п'ятницю, 16 жовтня, відкрили 14-й «Мясомаркет» МХП в Черкасах, який став вже третім в цьому місті. Про це повідомила прес-служба компанії МХП.

«Цей« Мясомаркет »поєднав в собі формат гастро-бутиків від МХП, де можна придбати що-небудь на стіл, і формат, куди можна зайти перекусити корисної шаурмою. Як би дивно це не звучало, але шаурма тут дійсно корисна, безпечна, виключно з якісних продуктів. У ній немає капусти, картоплі фрі або майонезу. Лише через багато м'яса, свіжа зелень і овочі, авторські соуси від МХП. Виходить дуже корисно і смачно! » - поділився директор підприємства «Черкасириба» Артем Шемет, який координує роботу «Мясомаркетов» в Черкаській області.


МХП в Черкассах

У МХП відзначили, що м'ясо для шаурми печуть на спеціальних вертикальних грилях і додають тільки свіжі овочі і зелень. Особливі соуси - ексклюзивна розробка технологів МХП. Шаурму пропонують в лаваші, піті або булочці - зручному форматі з собою.

Крім того, в компанії зазначили, що «Мясомаркети» поширюють філософію зразкового сервісу, а не просто широкого асортименту товарів.

«Ми хочемо допомагати є смачніше, швидше і приємніше. У нас працюють м'ясні сомельє. Це не продавці. Це гастроконсультанти і неофіційні шеф-кухаря ваших сімей. Вони тут саме для того, щоб ви могли звернутися з питанням: Чим мені сьогодні здивувати рідних? » - поділився керівник управління по роботі з франчайзі в МХП Дмитро Морозов.


МХП в Черкассах

Крім того, в новій точці в Черкасах діти можуть грати в VR-ігри, поки батьки вибирають продукти.

У Черкасах «Мясомаркетов» налічується вже три. У планах - не менше семи. Черкаська область - особливий регіон для МХП. Крім того, що тут розташовано чимало підприємств холдингу, в Черкасах базується і благодійний фонд «МХП - Громаді», який підтримує соціальні ініціативи громад і реалізує сотні проектів.

МХП в Черкассах

«Хочу, щоб Черкаська область і Черкаси були красивими. Саме тому ми пропонуємо споживачам новий сервіс і таким чином долучаємося до розвитку краю», - зазначив на одному з відкриттів Юрій Косюк.


Джерело та фото: latifundist
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter
Коментарії (0)
Топ категорії
7 етапів цифрової трансформації агровиробництва 7 етапів цифрової трансформації агровиробництва
В майбутньому вижити зможуть лише ті агропромисловці, які будують свою бізнес модель базуючись на інформаційних...
18.11.19
2 626
0
AgriChain створює WEB-портал з управління агробізнесом AgriChain створює WEB-портал з управління агробізнесом
Агрохолдинг Астарта-Київ створив ихаус компанию AgriChain, яка має намір створити єдиний інформаційний WEB-портал з...
24.11.19
1 991
0