МХП на другому місці серед виробників курятини в Європі

МХП на другому місці серед виробників курятини в Європі
19:43, 15 октябрь 2020
723
0
Найбільший виробник м’яса птиці в Україні, компанія МХП, посів провідне місце й серед Європейських гравців ринку. Про це компанія повідомила в четвер, 15 жовтня, на своїй сторінці у Facebook.

Наразі український виробник за обсягами продукування курятини на другому місці в Європі та посідає чотирнадцяту сходинку в світовому рейтингу. Також МХП є одним з міжнародних лідерів за обсягами експорту. Наразі компанія продає продукцію до близько 90 країн світу.

“МХП — один з найбільших виробників курей-бройлерів у всій Європі. Згідно рейтингу видання WattPoultry, яке досліджує світовий ринок виробництва, переробки та продажу продукції птахівництва, МХП посідає другу сходинку серед компаній-виробників курятини в Європі. Видання проаналізувало діяльність понад 330 компаній-виробників м’яса птиці з усього світу. МХП також посів 14 місце серед провідних світових компаній-виробників курятини”, – повідомили в компанії.


Джерело та фото: meat-inform
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter
Коментарії (0)


Топ категорії
Українським аграріям готують величезні штрафи Українським аграріям готують величезні штрафи
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
12 267
0
В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї
Оформляти ФОП і декларувати доходи змусять жителів сіл, які не здали в оренду свої земельні ділянки, а обробляють їх...
04.04.21
8 564
0