Syngenta придбала провайдера аграрних сервісів – Cropio

Syngenta придбала провайдера аграрних сервісів – Cropio
17:29, 08 октябрь 2019
1 381
0
2 вересня оголошено про придбання компанією Syngenta всіх активів The Cropio Group – провайдера сервісів у галузі цифрового сільського господарства, послугами якого користуються клієнти у 50 країнах. Cropio залишиться самостійною компанією, що повністю належатиме Syngenta.

Cropio

Платформа Cropio – це інтегроване комплексне програмне рішення, що забезпечує супутниковий моніторинг стану посівів, ведення обліку показників та відстеження обладнання і техніки. Наразі за допомогою платформи Cropio клієнти компанії управляють земельним банком, що становить близько 10 млн га. Більшість сервісів The Cropio Group діють у Східній Європі.

«Це придбання знаменує собою переломний момент у цифровій стратегії Syngenta в галузі сільського господарства. Cropio є провідним гравцем на східноєвропейському ринку цифрового с.-г. виробництва, а отже, Syngenta отримує центр для агротехнологічних інновацій в Європі, який допомагатиме сільгоспвиробникам підвищувати стійкість, продуктивність, ефективність і рентабельність. Ми сподіваємося на відкриття значних можливостей для співпраці з іншими цифровими активами компанії Syngenta», – відзначив директор з інформаційних та цифрових технологій компанії Syngenta Ґрег Меєрс.

Платформа Cropio дозволяє сільгоспвиробникам контролювати свої посіви й операції для максимального підвищення ефективності прийняття рішень.

Завдяки цьому придбанню Syngenta стане єдиною аграрною компанією, яка матиме у своєму арсеналі провідні платформи управління сільгоспвиробництвом на 4 ключових агроринках у світі: США з Land.db, Бразилія зі Strider, Китай із Modern Agricultural Platform і віднині Східна Європа з Cropio. У сукупності цифрові інструменти Syngenta будуть використовуватися на понад 40 млн га посівних площ у всьому світі, а до кінця 2020 року компанія планує цю цифру подвоїти.

Фінансові умови угоди не розголошують.

Джерело та фото: landlord
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter
Топ категорії
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
16 145
0
В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї
Оформляти ФОП і декларувати доходи змусять жителів сіл, які не здали в оренду свої земельні ділянки, а обробляють їх...
04.04.21
9 881
0