DroneUA представляє перше безпілотне рішення для геодезичних задач

DroneUA представляє перше безпілотне рішення для геодезичних задач
13:22, 15 октябрь 2020
1 137
0
Камери Zenmuse P1 і Zenmuse L1 від DroneUA стають самими високотехнологічними рішеннями для фахівців з галузі геодезії, межування і будівництва

14 жовтня 2020 року - Компанія DJI, провідний виробник цивільних безпілотних літальних апаратів і камер для аерозйомки, на міжнародній виставці INTERGEO 2020 представила дві нові камери для флагманської комерційної польотної платформи Matrice 300 RTK, призначеної для виконання найскладніших геодезичних задач.

Корисні навантаження Zenmuse P1 і Zenmuse L1 від DroneUA - нове слово в галузі. Вони не тільки більш ефективні, але і відкривають нові перспективи для проведення інспекцій з повітря і збору інформації за доступною ціною без втрати якості зображення і точності даних.

Zenmuse L1 - перший геодезичне рішення з лидара


zenmuse
Zenmuse L1 об'єднує потужний, але легкий модуль лидара Livox (кут огляду 70 °) з високоточним модулем IMU і камерою, яка знімає 20-Мп фото і оснащеної 1-дюймовою матрицею CMOS і механічним затвором на 3-осьовому стабілізаторі. Zenmuse L1 може створювати повнокольорові моделі хмар точок в реальному часі або отримувати дані хмар точок великої площі (до 2 км2) в польоті. Завдяки швидкості випромінювання 240 000 точок / с і діапазону визначення 450 метрів користувачі легко і швидко отримують високоякісні дані з лидара.
При використанні з флагманської комерційної польотної платформою Matrice 300 RTK і програмним забезпеченням для картографії DJI Terra корисне навантаження перетворюється в повністю універсальне рішення, яке надає користувачам тривимірні дані в реальному часі протягом усього дня

Zenmuse P1 - Повнокадрова фотограмметрія - Новий етап в геодезичної аерозйомки


zenmuse
Zenmuse P1 DJI - найпотужніша камера для дронів DJI, призначена для отримання геопросторових даних. Вона оснащена 45-мегапіксельною полнокадровой високочутливої ​​матрицею з низьким рівнем шуму. Розташовану на 3-осьовому стабілізаторі камеру користувачі можуть доповнити об'єктивом з фокусною відстанню 24/35/50 мм.

Zenmuse P1 DJI забезпечує високу точність без позначення точок маршруту (3 см по горизонталі / 5 см по вертикалі) і високу ефективність, оскільки область покриття за один політ становить 3 км2.

Zenmuse P1 дозволяє фахівцям по-новому поглянути на фотограмметрию і працювати швидше завдяки її унікальним функціям. Вони зможуть вирішувати складні завдання, що вимагають створення 2D-ортомозаік і діаметричному проекцій для 3D-моделювання з точністю до сантиметра, а також отримувати дані у вигляді зображень вертикальної або похилій поверхні в надвисокому дозволі з безпечної відстані.

"Дрони - це всього лише один з інструментів, для оптимізації робіт в найрізноманітніших сферах. Але саме цей інструмент надає дані абсолютно іншого рівня" - Тетяна Кондратенко


Джерело та фото - прес-реліз drone.ua
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter
Топ категорії
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
16 145
0
В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї
Оформляти ФОП і декларувати доходи змусять жителів сіл, які не здали в оренду свої земельні ділянки, а обробляють їх...
04.04.21
9 881
0