В ОАЕ побудують вертикальну теплицю площею 17,5 га

В ОАЕ побудують вертикальну теплицю площею 17,5 га
Агро новини Світу
11:23, 12 октябрь 2020
711
0
Компанії GrowGroup (Нідерланди) і арабська RainMakers Capital Investment побудують в Абу-Дабі вертикальну ферму для виробництва салатів і трав GreenFactory Emirates.

Площа комплексу складе 17,5 га. За оцінками глави GrowGroup Джона Бредвелда, обсяг інвестицій складе 150 млн євро. У рік ферма буде виробляти 10 тис. Тонн овочів, повідомляє FruitNews за матеріалами GCR.

У теплиці будуть виробляти салат, шпинат, трави і листову капусту. Устаткування для моніторингу мікроклімату встановлять GAAS Wageningen і Delphy. Вирощування овочів у закритому грунті дозволить захистити трави від жаркого клімату.

Теплицю обладнають голландськими технологіями беспестіцідного вирощування. Також на об'єкті будуть використовувати на 95% води менше, ніж в звичайних теплицях.

Міністр продовольчої безпеки Маріам Хареб Альмхейрі вже дала високу оцінку запропонованого проекту, зазначивши, що стратегія національної продовольчої безпеки ОАЕ, запущена в листопаді 2018 року, дозволить підвищити за рахунок нових технологій врожайність сільського господарства на 30%. GrowGroup і RainMakers Capital Investment планують аналогічні проекти і в інших країнах, що зазнають проблеми з звичайним вирощуванням через складний клімату.

Джерело та фото: east-fruit
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter
Коментарії (0)


Топ категорії
Українським аграріям готують величезні штрафи Українським аграріям готують величезні штрафи
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
11 804
0
В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї
Оформляти ФОП і декларувати доходи змусять жителів сіл, які не здали в оренду свої земельні ділянки, а обробляють їх...
04.04.21
7 946
0