AGCO інвестував мільярд доларів у німецькі підрозділи та нові розробки Fendt

AGCO інвестував мільярд доларів у німецькі підрозділи та нові розробки Fendt
20:21, 10 2020
1 359
0

«За перші 8 місяців 2020 року Fendt зміцнив свої лідируючі позиції на ринку Німеччини. Починаючи з тракторів потужністю від 0 кінських сих з часткою ринку 23,3% і від 51 к.с. з часткою ринку 28,4% компанія займає перше місце з великим відривом від конкурентів», — йдеться в повідомленні.

Крім того, у діапазоні потужностей більше 200 к.с. Fendt займає перше місце з часткою ринку 40,1% (майже кожен другий трактор потужністю від 400 к.с. — Fendt із серії 900 або 1000 Vario).

«Fendt продовжує збільшувати частку ринку в Європі — на даний час частка компанії становить більше 10%», — додали у прес-службі. Слід додати, що на світових ринках Північної та Південної Америки, регіону Азія/Тихий океан/Африка продажі тракторів Fendt виросли на 20% і складають близько 1,8 тис. одиниць.


Також одним з важливих економічних та стратегічних чинників став вихід на ринки Північної Америки та Східної Європи сівалки Fendt Momentum.

«Через пандемію коронавірусу нам довелося на 5 тижнів призупинити виробництво тракторів і більшу частину виробництва збиральної техніки. Проте вже до кінця вересня половину відставання у виробництві тракторів надолужено», — наголосив Крістоф Грьоблингхофф, віце-президент, голова бренду Fendt EME та голова правління.


Джерело та фото: agravery
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter



Топ категорії
З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі З 1 січня українці платитимуть 1500 грн податку за кожен гектар землі
Верховна рада України прийняла закон, який зобов'язує всіх українців — власників земельний паїв, сплачувати мінімальний...
04.12.21
28 509
0
Українським аграріям готують до 1 000 000 грн Українським аграріям готують до 1 000 000 грн
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
18 664
0