Земельні котики — онлайн курс про управління земельним банком

Земельні котики — онлайн курс про управління земельним банком
Новини агробізнесу України
16:33, 09 октябрь 2020
1 032
0
Стартує набір на перший онлайн-курс по управлінню земельним банком для фермерів, керівників земельних відділів агрохолдингів та інвесторів. Курс розпочинається 15 жовтня і триватиме до 15 листопада.

Програма курсу складається з 21 анімованих відеолекцій по 30 хвилин та 19 презентації на теми: оцінки земельного банку, аудиту і автоматизації управління, земельної служби, роботи з власниками землі, оренди землі та інших форм землекористування, невитребуваних паїв, співпраці з ОТГ, відкриття ринку землі та рейдерства.

Чому варто пройти онлайн-курс?


Курс "Земельні Котики" дає бачення і вміння, які зберігають і примножують земельний банк. На цьому курсі викладають ті, хто створює рельєф земельного ринку України.

Пройшовши курс Ви зрозумієте цінність активу у пачці договорів, матимете змогу краще ознайомитись із державними реєстрами та контролюючими органами, отримаєте знання по оцифруванню зембанку та його моніторингу, а також навчитесь будувати систему роботи з пайовиками та ОТГ.

Викладачі курсу “Земельні котики”


Володимир Нагорний, керівник відділу земельної політики і майнових відносин "МХП", 370 тис. га. під управлінням;

Ігор Білоус, керуючий партнер інвестиційної компанії Altius, екс-голова Фонду Держмайна України, екс-голова Державної податкової служби України;

Анатолій Косован, керуючий партнер юридичної фірми Kosovan Legal Group;

Ігор Слободянюк, керуючий партнер компанії My partners group. Примножував володіння таких латифундистів, як МХП, "Астарта-Київ", "Мрія", АСТ;

Андрій Дем'янович, засновник сервісу автоматизованого моніторингу земельного банку «Feodal.Online». Демобілізований керівник регіонального підрозділу агрохолдингу «Мрія»;

Артем Бєлєнков, директор і засновник компанії SmartFarming;

Роман Граб, керівник проекту "Vkursi Agro".

Дарина Козоріз, екс-керівник відділу корпоративної та соціальної відповідальності холдингу Grano Group та головна гуска "Сільського Ревізора".

До інструкторів курсу “Земельні котики” також приєднається рейдер, який розповість про реальні чорні та сірі схеми "віджиму" землі та дієві способи боротьби з пай-хантерами.

Земельний банк - основний актив в агровиробництві, тому він потребує особливої уваги. Якщо бажаєте дізнатись більше про ефективне управління земельним банком, залишайте заяву на наш Гід по управлінню земельним банком.

Зареєструватись на онлайн курс можна тут.

Джерело та фото: aggeek
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter
Коментарії (0)


Топ категорії
Українським аграріям готують величезні штрафи Українським аграріям готують величезні штрафи
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
11 805
0
В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї
Оформляти ФОП і декларувати доходи змусять жителів сіл, які не здали в оренду свої земельні ділянки, а обробляють їх...
04.04.21
7 948
0