McDonald’s популяризує продукцію місцевих фермерів у Великобританії

McDonald’s популяризує продукцію місцевих фермерів у Великобританії
23:32, 07 октябрь 2020
857
0
Компанія McDonald`s випустила нову інтерактивну карту продуктів харчування для клієнтів, яка відображає походження інгредієнтів для страв, що готують в мережі ресторанів швидкого харчування.

Результати досліджень показали, що більшість британців цікавиться походженням харчових продуктів і підтримують місцевого виробника. Мережа швидкого харчування закупляє більшість продуктів саме у місцевих сільськогосподарських виробників. Саме тому компанія створила додаток Map My McDonald’s, який дозволяє клієнтам побачити, які інгредієнти вирощуються в їх регіоні, а також познайомитись із 23 тис. британських та ірландських фермерів, які їх постачають.

Мережа фаст-фудів також розпочинає у Великобританії національну рекламну кампанію, яка фокусується на реальних фермерах. У новій телевізійній рекламі також йтиметься про місцеві інгредієнти, які увійшли до переліку продуктів-фаворитів McDonald’s, серед яких 100% британської або ірландської яловичини в гамбургерах, яйця від курей, що утримуються на вільному вигулі та ін.

Джерело та фото: meat-inform
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter
Коментарії (0)


Топ категорії
Українським аграріям готують величезні штрафи Українським аграріям готують величезні штрафи
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
12 267
0
В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї
Оформляти ФОП і декларувати доходи змусять жителів сіл, які не здали в оренду свої земельні ділянки, а обробляють їх...
04.04.21
8 564
0