Перший мільярд доступних кредитів для бізнесу «5-7-9» видав Укргазбанк

Перший мільярд доступних кредитів для бізнесу «5-7-9» видав Укргазбанк
Новини агробізнесу України
23:25, 07 октябрь 2020
691
0
Укргазбанк підписав кредитних угод на 1 мільярд грн за президентською програмою «Доступні кредити 5-7-9%». Як зазначається на сайті, левова частка саме інвестиційні кредити (понад 80%).

Наразі державний Укргазбанк утримує абсолютне лідерство у наданні інвесткредитів, які дозволяють економіці розвиватися завдяки реалізації нових перспективних проєктів. Про це говорить статистика Міністерства фінансів.

Зі слів банкірів, таку допомогу отримують і молоді підприємці та їх нові починання: близько 7 млн грн отримали молоді бізнесмени на свої стартапи. На розгляді ще 9 кредитних заявок від стартапів на суму близько 10 млн гривень.

Нагадаємо, що першим в Україні стартапом, який отримав доступний кредит на свій бізнес, став еко-підприємець з Хмельницького. Його ідея – виробництво розпалювача вогню з деревної вовни. А Укргазбанк, як перший еко-банк країни, активно підтримує виробництва таких продуктів, що не забруднюють наше довкілля.

Загалом фінансування було надано таким сферам діяльності: сільське господарство, переробна промисловість, оптова та роздрібна торгівля, ремонт автотранспортних засобів і мотоциклів, транспорт, складське господарство, поштова та кур’єрська діяльність.

Сьогодні Укргазбанк розглядає ще 182 кредитні заявки на суму близько 300 млн грн. Середній розмір інвестиційного кредиту становить близько 700 тис. грн.

Джерело та фото: agroelita
Ctrl
Enter
Знайшли помІІІлку
Виділіть текст на натисність Ctrl+Enter
Коментарії (0)


Топ категорії
Українським аграріям готують величезні штрафи Українським аграріям готують величезні штрафи
Від 250 тис. грн до 1 млн. грн — така сума штрафів загрожує аграріям за різні формальні порушення, пов’язані зі...
12.03.21
11 805
0
В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї В Україні обкладуть податками селян, які обробляють свої паї
Оформляти ФОП і декларувати доходи змусять жителів сіл, які не здали в оренду свої земельні ділянки, а обробляють їх...
04.04.21
7 948
0